Program 24 SKRZYDŁA MOCY
na podstawie modelu 24 mocnych stron charakteru wg ojca psychologii pozytywnej, prof. M. Seligmana.

Prowadzenie: certyfikowany ekspert psychologii pozytywnej Monika Skorykow.

24 poniedziałkowe sesje warsztatowe online
6. 11. 2023 – 13. 05. 2024

Odkryj i wytrenuj swoje 24 SKRZYDŁA MOCY, poszybuj na nich – zamień wzorce braku, ograniczające przekonania, krytycyzm, perfekcjonizm na MOC i obfitość w Twoim życiu!

Wyrusz w tę podróż mocy z przewodnikiem – Moniką Skorykow, ekspertem 24 MOCY i Quantum Success Coachem.

Niech Ciebie, Twoje życie i finanse wspomaga MOC obfitości przez Twoje myśli, słowa i działania!
Po zakończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat Praktyka 24 Mocnych Stron.

Jeśli z jakiegoś powodu dojdziesz do grupy po rozpoczęciu programu, można będzie go dokończyć, przechodząc pracę z ominiętymi Skrzydłami Mocy w kolejnym cyklu.

Cena promocyjna 24 tygodniowego programu 2112 PLN. Konto do wpłaty w PLN 82 1140 2004 0000 3002 7955 9289 (możliwe wpłaty miesięczne 399 przed rozpoczęciem miesiąca, który jest opłacany).

Dla 8 osób możliwy zapis do Akademii Dobrostanu 24 Skrzydła Mocy Level Up z dwoma sesjami online 1-1 ze mną w miesiącu, chcesz poznać szczegóły napisz do mnie.

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Masz pytania, kliknij w ikonkę słuchawki.

Jeśli…

Skupiasz się na swoich słabościach i czujesz frustrację, że nie jesteś wystarczająca/y, a chcesz wzmocnić poczucie własnej wartości i sprawczości, poczuć swoje skrzydła i poszybować.

Masz wrażenie, że Twoje relacje lub praca wysysają Cię z energii, za dużo dajesz, nie ma dobrego zrozumienia z innymi i to Cię przytłacza, jednak nie wiesz, jak to zmienić.

Czujesz zmęczenie i chcesz życzliwej skutecznej pomocy zamiast kolejnego kopniaka, by ruszyć z pełną mocą tego miejsca, w którym jesteś, tam, gdzie chcesz być w życiu.

Czujesz spadki energii oraz motywacji, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, jednak wiesz, że gdybyś poznał/a swój prawdziwy potencjał, byłoby łatwiej osiągnąć to, o czym marzysz.

Zapraszam Cię na 24 poniedziałkowe 1,5 godzinne spotkania warsztatowe o godzinie 18:30, będą nagrania, do których możesz wrócić i zrobić ćwiczenia, nie stracisz więc żadnej części, jeśli w jakimś nie możesz uczestniczyć.
Dowiesz się w sposób jasny i klarowny jak budować dobrostan na unikalnym profilu 24 Skrzydeł Mocy – w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, relacjach, finansach, obszarze zdrowia i pasji.

Spotkasz się z osobami, które podobnie jak Ty chcą poznać swoje SUPERMOCE – unikalne mocne strony charakteru, stworzycie super energię i rozwiązania, by budować również po zakończeniu programu nawyki życia, w którym tworzycie siebie jako niepowtarzalne wartościowe istnienia, marki osobiste, realizujecie swoje marzenia, zamieniacie niesłużące Wam relacje z ludźmi, pieniędzmi, sukcesem, na te upragnione, przynoszące radość i poczucie sukcesu.

Wszystko zaczyna się od CIEBIE – Twojej decyzji i Twojego działania! W dobrostanie obfitości i SUPERMOCY dokonasz budujących Cię wyborów i skutecznie zadziałasz, bo po co to robić wtedy, kiedy masz spadek energii i formy, a Twoje decyzje i działania tracą na jakości.
Podczas warsztatu dowiesz się, jak Twoje SUPERMOCE mogą wspomagać Dobrostan, poczucie sensu i spełnienia oraz jak na tej bazie tworzyć ich więcej w życiu.

Zobacz, co mówią uczestniczki moich warsztatów:

Program Akademii Dobrostanu
24 Skrzydła Mocy

24 Spotkania warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestników) start dnia 06.11 godz. 18:30
Terminy spotkań:
6, 13, 20, 27 listopada
4, 11, 18 grudnia
8, 15, 22, 29 stycznia
5, 12, 19, 26 lutego
4, 11, 18, 25 marca
8, 15, 22 kwietnia
6, 13 maja

24 SKRZYDŁA MOCY – co to takiego? 24 Mocne strony charakteru, jako profil osobowości to baza rozwojowa wielu wartościowych i uznanych testów psychologicznych oraz programów zmiany wykorzystywanych na całym świecie.
WOW! Jeśli jeszcze nie znasz swojego profilu mocy, po zakupie warsztatu otrzymasz ode mnie link do wykonania testu po polsku, by poznać swoje 24 MOCE! Podczas spotkań warsztatowych masz okazję, by korzystać z mojej eksperckiej wiedzy na ich temat i uczyć się praktykować ich maksymalne wykorzystanie i UWAGA!

Na każdym spotkaniu otrzymasz ćwiczenie i rytuał wzmacniający i równoważący MOC i jej skrzydła, bo przecież chcesz skutecznie startować, szybować i lądować, bez balastu wykorzystania przez innych ludzi lub bez poczucia bezradności, że na Ciebie te skrzydła w ogóle nie pasują.

Co miesiąc jako bonus otrzymasz dostęp do krótkiego e-booka oraz audiobooka z wiedzą na temat budowania filarów Dobrostanu oraz skutecznymi prostymi praktykami.

24 Skrzydła MOCY:

1. Odwaga/Dzielność
2. Docenianie doskonałości/ Podziw dla piękna
3. Ciekawość
4. Życzliwość/Wspaniałomyślność
5. Przywództwo
6. Spójność/Autentyczność
7. Miłość – zdolność do kochania i bycia kochaną/ym
8. Uniwersalizm/Duchowość
9. Samoregulacja/Samokontrola
10. Pasja uczenia się/ zdobywania wiedzy
11. Witalność/Entuzjazm
12. Inteligencja społeczna/emocjonalna
13. Optymizm/nadzieja
14. Skromność
15. Przebaczanie/łaskawość
16. Wdzięczność
17. Wytrwałość/Sumienność
18. Rozsądek/otwartość umysłu
19. Przynależność/zespołowość
20. Szerokie horyzonty umysłowe
21. Humor/Wesołość
22. Roztropność
23. Kreatywność/Oryginalność
24. Równość/Uczciwość
Co dalej?

To doświadczanie i praktyka czyni Cię Mistrzynią/Mistrzem wysokich lotów SUPERMOCY i obfitości, więc możesz wykorzystać samodzielnie potężne narzędzia oraz wsparcie, które otrzymujesz ode mnie podczas Programu Akademii Dobrostanu oraz wdrażać je i praktykować każdego dnia!
Życzę Ci tego z całego serca, wiem, że jesteś Pięknym i Mądrym Człowiekiem, często jednak nieświadomym swojej mocy i wartości jaką masz w sobie, bo być może nadal wierzysz programom poczucia winy, niskiej samooceny, nie zasługiwania lub braku zaufania, które były aplikowane ogromnej większości z nas od najmłodszych lat.

Pozwól sobie stosować poznane na warsztacie narzędzia CODZIENNIE a gwarantuję, że będziesz stopniowo uwalniać się od wzorców i programów, które powodują, że nie żyjesz se swoją pełną mocą, choć gdzieś w środku czujesz, że możesz rozwinąć skrzydła i poszybować. Sama tego doświadczyłam, a teraz mogę pisać te słowa do Ciebie z radością i wdzięcznością z mojej wymarzonej Hiszpanii.

Czujesz, że chcesz ode mnie więcej?

Możesz zapisać się na bezpłatną konsultację, by dowiedzieć się jak wygląda praca w Akademii Dobrostanu 24 Skrzydła Mocy Level Up z indywidualnymi 2 sesjami ze mną. W ramach tego programu jest miejsce dla 8 osób/miesięcznie (dowiedz się czy jeszcze są miejsca).
Nie musisz jej wykupować Level Up na cały warsztat, choć wtedy możemy przetransformować z akceptacją i uwagą to, co ogranicza i blokuje swobodne rozwinięcie skrzydeł.

Zapraszam Cię również na warsztaty 2024 do Hiszpanii.

Do zobaczenia!

Znasz już program warsztatu online
Praktyk 24 Mocnych Stron
i wiesz, jak podzielę się w nim ekspercką i praktyczną wiedzą i jak będę Cię wspierać, byś mogła dołączyć do grona kobiet, które znają i wykorzystują swoje SUPERMOCE i sięgają po obfitość na co dzień.
Teraz czas na Twoją decyzję i działanie!

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspert 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.