Monika Skorykow warsztaty w Hiszpanii
Team2Win Warsztat w Hiszpanii

TEAM2WIN
mocne strony i skuteczna komunikacja

Poznacie narzędzia, które pomogą stawać się liderem mistrzowskich kompetencji i relacji zawodowych: odkodowywać komunikację, budować porozumienie, rozumieć potrzeby, które często w jasny sposób nie są wyrażane, angażować skutecznie ludzi do realizacji ważnych celów, rozwiązywać problemy i konflikty z rezultatem WIN-WIN.

Popołudnia i wieczory dedykujemy hiszpańskiemu relaksowi oraz integracji grupy. Plażowanie, zwiedzanie, wycieczki w pobliskie góry, degustacja w bodedze z tradycjami, warsztaty paelli. Program ustalamy indywidualnie dla każdej grupy w zależności od potrzeb i budżetu.

Jeśli chcesz…

Definiować ambitne cele, tak, aby je realizować i skutecznie angażować do tego ludzi -osiągać to, co jest dla Ciebie ważne, motywując innych do odnoszenia sukcesów;

Budować dobry kontakt oraz relacje z ludźmi, by lepiej współdziałać i poprawić efekty, zgodnie z dobrze sformułowanymi celami;

Diagnozować precyzyjnie sytuację, by dobierać umiejętności i narzędzia odpowiednio do sytuacji i aby jak najlepiej rozwiązać problem;

Szybko uzyskiwać dostęp do najlepszych zasobów i kompetencji, nawet w trudnych sytuacjach i pomagać w tym innym ludziom dla wspólnej korzyści;

Asertywnie dbać o siebie i wyrażanie swoich potrzeb, skutecznie pomagać innym zespole oraz klientom w rozwiązywaniu problemów i osiąganiu celów;

Świetnie zarządzać emocjami w trudnych sytuacjach, i rozwiązywać konflikty, z rezultatem Wygrana -Wygrana.

Hiszpański warsztat Team2Win skutecznie pomoże osiągnąć te cele i zintegrować zespół, by tworzyć Mistrzowski Dream Team!

Program warsztatów Week2Heaven

Codziennie, zaczynając od poniedziałku kończąc na niedzieli po śniadaniu do obiadu, część warsztatowa – oparta na technikach mindfulness, ćwiczeniach z Quantum Success Coaching Academy i Law of Attraction oraz NLP i Komunikacji Transformującej, każdy dzień to uważna i pełna życzliwości oraz miłości dla siebie praca nad innym obszarem Twojego życia:
1. Wewnętrzne Ja – osobista sfera uzdrawiania emocji i przekonań, które wpływają na to jak myślisz i co czujesz, odkrywania i wzmacniania Twoich wartości
2. Zdrowie i kondycja fizyczna
3. Związek i rodzina
4. Relacje społeczne
5. Rozwój zawodowy
6. Finanse
7. Odpoczynek, rozrywka, pasje

W każdej ze sfer, zdiagnozujesz, dzięki mojej autorskiej metodzie 4D, co Ci służy, a co jest krok po kroku do zmiany, jakie decyzje i działania, warto, żeby podejmować częściej, a z jakich zrezygnować, co doceniane Cię buduje i co doskonalone wpłynie na większy dobrostan w Twoim życiu.

Po obiedzie, który ustalimy, czy będzie w formie cateringu, czy w formie wyjścia do restauracji, będzie bardzo ważny czas na dawany sobie świadomie relaks, czerpanie energii ze słońca, morza, basenów w ogrodzie i dla chętnych trochę aktywnego ruchu, czyli zwiedzanie okolic oraz Walencji.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – pisz na hello@monikaskorykow.com lub dzwoń Messenger, +34 654 604 797 WhatsApp.

Podczas warsztatowego tygodnia w Hiszpanii nauczysz się budować nawyki pozytywnego myślenia oraz działania i dbać o swoje życie tak, by:

Zacznij tu, gdzie jesteś. Wykorzystaj to, co masz. Zrób to, co możesz! Każdy krok, który robisz dla siebie, wzmacnia Cię w podróży życia.

Jeśli czujesz się gotowa, bym w bardzo kameralnym kobiecym gronie, podzieliła się z Tobą sposobami odkrywania wewnętrznej mocy, które zaczerpnęłam od moich nauczycieli i sprawdziłam oraz wzbogaciłam na swojej drodze – zapraszam Cię do siebie.
Po lekkość i radość życia. Po Twoje niebo na ziemi.

WITAJ W MOIM ŚWIECIE!

POZNAJ OKOLICE WALENCJI

Właśnie w tym pięknym miejscu spotkamy się podczas warsztatów Week2Heaven.