Monika Skorykow Trener Prawa Przyciągania

Warsztat online 8.08.2023 o 8.08 wieczorem

Manifestuję marzenia i obfitość!

Poprowadzę Cię przez medytację oraz proces manifestowania marzeń z mocy serca i kroki manifestacji!

08.08 to kulminacyjny moment otwarcia Bramy Lwa, czas, kiedy Syriusz nasze duchowe słońce daje nam mnóstwo światła kreacji, połączenia ze źródłem miłości i możliwości zamanifestowania tego, czego pragniemy w rzeczywistości.
8 to symbol obfitości i nieskończonej mocy tworzenia oraz przepływu, zapraszam Cię o godzinie 08.08 wieczorem, by z przewodnikiem – Moniką Skorykow Law of Attraction & Quantum Success Coachem przejść przez medytację, proces oczyszczania, podnoszenia wibracji oraz kreacji, by NOWA JA każdej z nas zamanifestowała marzenia prosto z serca. Warsztat będzie nagrany, żeby osoby, które nie mogą być o 8.08 mogły go doświadczyć o późniejszej godzinie lub w następnych dniach. Brama Lwa zamyka się 12 sierpnia.

Możesz dokonać bezpośredniej wpłaty super promocyjnej kwoty 88 PLN na konto Monika Skorykow mBank 82 1140 2004 0000 3002 7955 9289 lub konto wielowalutowe Revolut (napisz, jeśli Ciebie dotyczy ta opcja). Kartą możesz zapłacić klikając przycisk „Chcę wziąć udział”)
Po wpłacie, otrzymasz zaproszenie do grupy, gdzie będzie link do spotkania.
Podziel się tym warsztatem z innymi, podnośmy wspólnie wibracje !

Niech Ciebie, Twoje życie i finanse wspomaga MOC obfitości przez Twoje myśli, słowa i działania!

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Jeśli…

Czujesz, że czekają marzenia i cele prosto z serca do zrealizowania.

Chcesz uwolnić się od zmartwień, zranień i lęków podświadomości.

Chcesz korzystać z niezwykłej mocy intuicji bardziej świadomie.

Pragniesz rozwijać się w obfitości i miłości oraz żyć odważnie pod przewodnictwem swojego serca.

Zapraszam Cię o 8.08 dnia 8.08 (bądź już o 8 najlepiej, żebyśmy o 8.08 zintegrowały naszą energię i wibracje) na około 1,5 godzinne spotkanie warsztatowe, które będzie zawierało medytację oraz proces kreacji i manifestacji marzeń z serca w wibracji obfitości, uwalnianie ograniczających programów, pod moim przewodnictwem stworzysz wizję i scenariusz manifestacji i otworzysz się na jeszcze więcej – MIEJ KARTKĘ i coś do pisania.
Możesz też mieć swoje ulubione kryształy i zapalić świecę białą, żółtą lub złotą.

Spotkasz się z kobietami, które podobnie jak Ty chcą kreować z serca i żyć w wysokich wibracjach miłości i obfitości. Otrzymasz nagranie i dostęp do grupy na Messengerze, gdzie możecie się wymieniać intuicyjnymi wglądami i dzielić tym, co krok po kroku będzie się manifestować.

Wszystko zaczyna się od CIEBIE – Twojej decyzji i Twojego działania!
Jeśli będziesz chciała wzmacniać procesy manifestacyjne, otrzymasz możliwość zakupu w niezwykłej promocyjne j cenie kursu SUPERMOCE START! Sięgam po obfitość!, dzięki któremu w dobrostanie obfitości i kobiecej SUPERMOCY dokonasz budujących Cię wyborów i skutecznie zadziałasz, by wzmocnić swoje manifestacje.
Podczas kursu dowiesz się, jak Twoje SUPERMOCE mogą wspomagać perspektywę obfitości i jak na tej bazie przyciągać jej więcej do Twojego życia.

Zobacz, co mówią uczestniczki moich warsztatów:

Monika Skorykow Week2Success

Warsztat online
Manifestuję marzenia i obfitość
prezenty!

Otrzymasz też dostęp do superpromocyjnej ceny Kursu online SUPERMOCE START – tylko dla uczestniczek warsztatu (z kuponem)
8 nagranych sesji warsztatowych przez 4 dni (dostępne od 9.08) – rano błyskawiczną lekcję wideo i ćwiczenie na podniesienie wibracji a wieczorem nagranie z procesem medytacyjnym i warsztatowym ze mną.
Cena standardowa kursu to 888 PLN a z KUPONEM, który otrzymasz wraz z zakupem tego warsztatu NIEWIARYGODNA CENA 88 PLN. Kupon możesz wykorzystać do końca dnia 12 sierpnia.

Jeśli zdecydujesz się na konsultację indywidualną po warsztacie –  dla uczestniczek będzie specjalny kupon promocyjny 50% (normalna wartość sesji 100 EUR).

Program Kursu:

Dzień 1. Dowiesz się, czym są mocne strony charakteru, których codzienne wykorzystanie twórcy psychologii pozytywnej odkryli jako kluczowe dla zdrowia psychicznego oraz dobrego, spełnionego życia. Konkrety jak pomagają w satysfakcjonującym życiu osobistym, zawodowym, biznesie i relacjach.
Dzień 2. Jak przekształcać mocne strony w Skrzydła Mocy, czym jest perspektywa braku, programy braku, lęku i wstydu, przekonania ograniczające i jak się uwalniać od nich i by powstała twórcza energia manifestacji.
Dzień 3. Jak przekształcać mocne strony w Skrzydła Mocy i kreować z serca oraz perspektywy obfitości w zgodzie z Prawami Naturalnymi ( jedno z nich to Prawo Przyciągania).
Dzień 4. Rytuały i medytacja wspierająca manifestację marzeń i zaufania do  drogi obfitości, plan budowania wspierających nawyków.
Otrzymujesz w ten sposób nie tylko osobisty profil mocnych stron i narzędzia do odróżniania myślenia i działania z pozycji braku lub obfitości, ale wiedzę i podpowiedzi, jak kreować z serca i jak te kroki stosować na co dzień, by rosły Twoje Skrzydła Mocy, byś szybowała w przestrzeni obfitości, spełnienia i tego, czego pragniesz w życiu.

Znasz już program warsztatu online
SUPERMOCE START Sięgaj po obfitość
i wiesz, jak podzielę się w nim ekspercką i praktyczną wiedzą i jak będę Cię wspierać, byś mogła dołączyć do grona kobiet, które sięgają po obfitość na co dzień.
Teraz czas na Twoją decyzję i działanie!

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspert 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.