Monika Skorykow Trener Prawa Przyciągania

Kurs online

SUPERMOCE START!
Sięgam po obfitość!

Odkryj TOP 8 SUPERMOCE, które wspomagają Ciebie, by zamienić wzorce braku i niewystarczającości na obfitość w Twoim życiu!

8 to symbol obfitości, daję Ci w tym warsztacie 8 nagrań)
– 4 dni transformowania życia, by pożegnać myślenie i czucie według wzorców braku na myślenie i działanie z poczuciem obfitości, odkrywania Twoich SUPERMOCY oraz sposobów ich wykorzystania, by tworzyć to, czego pragniesz w życiu z przewodnikiem – Moniką Skorykow Law of Attraction & Quantum Success Coachem.

Niech Ciebie, Twoje życie i finanse wspomaga MOC obfitości przez Twoje myśli, słowa i działania!

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Jeśli…

Zadajesz sobie pytania: „Co jest ze mną nie tak? Dlaczego inni realizują marzenia a ja nie?” Czujesz lęk przed porażką i wstydzisz się, że nie jesteś wystarczająca, pewna siebie, a chcesz być asertywna.

Masz wrażenie, że Twoje relacje czasem wysysają Cię z energii, za dużo dajesz, za mało otrzymujesz, inni Cię wykorzystują i to Cię przytłacza, jednak nie wiesz, co może dać impuls do zmiany.

Czujesz się wypalona i chcesz życzliwej skutecznej pomocy zamiast kolejnego kopniaka, by ruszyć z tego miejsca, w którym jesteś, tam, gdzie gdzie chcesz być w życiu.

Czujesz spadki energii oraz motywacji, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, jednak wiesz, że gdybyś poznała swój prawdziwy potencjał, byłoby łatwiej osiągnąć to, czego pragniesz?

Zapraszam Cię na 8 spotkań warsztatowych, które pokażą w sposób jasny i klarowny jak odróżnić sposób myślenia i działania generujący więcej i więcej braku w Twoim życiu od tworzącego obfitość – w relacjach, finansach, obszarze zdrowia, pasji, rozwoju.

Spotkasz się z kobietami, które podobnie jak Ty chcą poznać swoje kobiece SUPERMOCE – unikalne mocne strony charakteru, stworzycie super energię i rozwiązania, by budować również po zakończeniu warsztatu nawyki życia, w którym realizujecie swoje marzenia, zamieniacie niesłużące Wam relacje z ludźmi, pieniędzmi, sukcesem, na te upragnione.

Wszystko zaczyna się od CIEBIE – Twojej decyzji i Twojego działania! W dobrostanie obfitości i kobiecych SUPERMOCY dokonasz budujących Cię wyborów i skutecznie zadziałasz, bo po co to robić wtedy, kiedy masz spadek energii i formy, a Twoje decyzje i działania tracą na jakości.
Podczas warsztatu dowiesz się, jak Twoje SUPERMOCE mogą wspomagać perspektywę obfitości i jak na tej bazie przyciągać jej więcej do Twojego życia.

Zobacz, co mówią uczestniczki moich warsztatów:

Monika Skorykow Week2Success

Program Warsztatu
SUPERMOCE START
Sięgam po obfitość!

Dzień 1.

Rano 20.01 o 8:08 otrzymasz krótkie video szkoleniowe na mail.
24 SUPERMOCE – co to takiego? Dlaczego to sprawdzona prosta metoda, która jest bazą wielu znanych testów i programów zmiany wykorzystywanych na całym świecie.
WOW! Przy zakupie warsztatu otrzymałaś ode mnie link do wykonania testu po polsku, by poznać swoje TOP8 SUPERMOCE! Podczas spotkań warsztatu masz okazję, by korzystać z mojej eksperckiej wiedzy na ich temat i uczyć się praktykować ich maksymalne wykorzystanie.

I Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) dnia godz. 8:08 wieczorem otrzymasz link na mail oraz w zamkniętej grupie na Facebooku BE DO ENJOY supermoce start! Sięgam po obfitość!
#Zadanie1

Dzień 2.

Rano o 8:08 otrzymasz video szkoleniowe na mail. Warto wykonać krótkie a bardzo skuteczne ćwiczenie, które będzie zawierać, by jeszcze lepiej skorzystać z wieczornego warsztatu.

Omówimy wzorce braku, programy lęku, wstydu, poczucia winy itp. i programy braku oraz sposoby jak uwolnić się od tworzenia rzeczywistości, w której jesteś ofiarą, ulegasz toksycznym relacjom, ciągłej gonitwie a to, co wypracujesz, odpływa od Ciebie.
II Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) godz. 8:08 wieczorem.
#Zadanie2

Dzień 3.

Rano o 8:08 otrzymasz krótkie video szkoleniowe na mail.
SUPERMOCE, wartości i budowanie filarów obfitości oraz dobrostanu w życiu. Odkryjesz swoje relacje z obfitością, poznasz Naturalne Prawa Wszechświata (jednym z nich jest Prawo Przyciągania) oraz jak uczyć umysł, że masz wartość i jesteś wystarczająca, by sięgać po obfitość.

III Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) godz. 8:08 wieczorem.
#Zadanie3

Dzień 4.

Rano o 8:08 otrzymasz krótkie video szkoleniowe na mail.
Strategiczne podejście do SUPERMOCY i obfitości. Transformowanie blokad i programów w prostych krokach, które ode mnie dostaniesz, zmiana dotychczasowego sposobu myślenia i działania oraz integrowanie różnych SUPERMOCY w Tobie.
Strategia bycia kochanym i docenianym – medytacja i kotwica obfitości.

IV Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) godz. 8:08 wieczorem.
#Zadanie4


Co dalej?

To doświadczanie i praktyka czyni Cię Mistrzynią SUPERMOCY i obfitości, więc możesz wykorzystać samodzielnie potężne narzędzia, które otrzymujesz ode mnie podczas Wyzwania oraz wdrażać je i praktykować każdego dnia!
Życzę Ci tego z całego serca, wiem, że jesteś Piękną i Mądrą Kobietą, często jednak nieświadomą swojej mocy i wartości jaką masz w sobie, bo uwierzyłaś programom braku, które były aplikowane ogromnej większości z nas od najmłodszych lat.
Pozwól sobie stosować poznane na warsztacie narzędzia CODZIENNIE a gwarantuję, że będziesz stopniowo uwalniać się od wzorców i programów, które powodują, że nie żyjesz se swoją pełną mocą, choć gdzieś w środku czujesz, że możesz. Sama tego doświadczyłam, a teraz mogę pisać te słowa do Ciebie z radością i wdzięcznością z mojej wymarzonej Hiszpanii.

Czujesz, że chcesz ode mnie więcej?

Możesz zapisać się na bezpłatną konsultację, by dowiedzieć się jak wygląda indywidualna praca ze mną.

Zapraszam Cię również na warsztaty dla kobiet do Hiszpanii.
Dla uczestniczek warsztatu online SUPERMOCE START Sięgaj po obfitość mam niepowtarzalną ofertę na kolejny rok, o której powiem pod jego koniec. Więc…

Do zobaczenia!

Znasz już program warsztatu online
SUPERMOCE START Sięgaj po obfitość
i wiesz, jak podzielę się w nim ekspercką i praktyczną wiedzą i jak będę Cię wspierać, byś mogła dołączyć do grona kobiet, które znają i wykorzystują swoje SUPERMOCE i sięgają po obfitość na co dzień.
Teraz czas na Twoją decyzję i działanie!

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspert 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.