Monika Skorykow trenerka mocy serca

25 – 26 lutego 2023
Weekend2Success
w Warszawie

Warsztat z duetem doświadczonych trenerek: Magdą Werewką i Moniką Skorykow, dla kobiet, które chcą stworzyć rozpoznawalną i dobrze prosperującą markę online, na fundamencie ich unikalnych talentów i wartości oraz umiejętności zbudowania społeczności na Instagramie. Sobotnia kobieca kolacja dla uczestniczek w cenie warsztatu! ❤️
Zrób sobie prezent i kup warsztat w super promocyjnej cenie 697 zł jeszcze przed Bożym Narodzeniem! Po Nowym Roku cena 1179 zł. Konta do wpłat Monika Skorykow mBank (konto PLN) 82 1140 2004 0000 3002 7955 9289, możesz też zapłacić przez Blik lub też skorzystać z przycisku poniżej, jeśli chcesz dokonać płatności w euro.

Jeśli chcesz…

Zbudować wizję i misję Twojej marki opartą o Twoje unikalne mocne strony i talenty oraz budować osobiste poczucie własnej wartości;

Poznać Instagram od A do Z – konkretne narzędzia do komunikacji Twojej marki i produktów/usług w Social Mediach;

Budować społeczność marki, w której czujesz się świetnie i tworzysz coraz lepsze relacje oparte na zaufaniu i wzajemnych korzyściach;

Nauczyć się jak działa transformowanie wzorców i programów braku w perspektywę obfitości oraz zmiana ograniczających przekonań na te, które wspomagają realizację Twoich celów;

Dowiedzieć się co to jest strategia rozwoju biznesowego profilu i jakie są sprawdzone sposoby monetyzacji Twojej marki;

Otrzymać działające protipy i wiedzę marketingową popartą doświadczeniem.;

Zjeść wspólną kobiecą kolację i mieć czas podczas niej na inspirujący i bezcenny networking oraz nawiązanie nowych kontaktów.

kobiecy warsztat Weekend2Success
Monika Skorykow
Magda Werewka

Program warsztatu
Weekend2Success

Miejsce warsztatu:
Warszawa, ul. Makolągwy 31

Dzień 1 (sobota).
25.02.2023
10:30 – 14:00 blok poranny warsztatu, z jedną przerwą kawową
Przedstawiamy krótko siebie i swoją markę, po co tu dla niej jesteśmy.
Monika: Twoje mocne strony (na podstawie indywidualnych testów uczestniczek), talenty i wartości – sekret sukcesu – dlaczego odkrycie naszej unikalności stanowi podstawę do rozwoju naszych marek bez zmagań a z większą skutecznością, przyjemnością i satysfakcją. Filary dobrostanu.
Magda: rozpoznanie potrzeb i podstawy stworzenia biznesu online w oparciu o Social Media. Odkryj swoją niszę biznesową w oparciu o mocne strony i wartości.
14:15 – 15:15 przerwa na obiad
15:30 – 17:30 blok popołudniowy warsztatu
Magda: Instagram od A do Z – zasady, protipy, rolki, relacje, livy, nagrywanie video, zaangażowana społeczność, zdobywanie followersów)

SOBOTA wieczorem po zajęciach
KOLACJA KOBIECA w cenie warsztatu!

Poznajemy się networkingowo w naszym pięknym kobiecym gronie, wymieniamy się doświadczeniami, możliwościami współpracy, pomysłami i przede wszystkim świetnie bawimy!

Dzień 2 (niedziela).
26.02.2023
10:30 – 14:00 blok poranny warsztatu, z jedną przerwą kawową
Monika: odkrywanie i zmiana przekonań oraz wzorców braku na wzorce obfitości i przekonania wspierające Twoją markę. Kroki 4D jako proste i super skuteczne narzędzie do bycia w obfitości osobistej i biznesowej.
Magda: część biznesowa – ustawienie strategii, monetyzacja profilu, , protipy i wiedza marketingowa.
14:15 – 15:15 przerwa na obiad
15:30 – 17:30 blok popołudniowy warsztatu
Podsumowanie, sesja Q&A

Co dalej?

To doświadczenie i praktyka czynią Cię Mistrzynią, więc wykorzystaj potężne narzędzia, które otrzymujesz od nas podczas warsztatu!

Stosuj poznane na warsztacie techniki CODZIENNIE a gwarantujemy, że będziesz stopniowo coraz bardziej w nich biegła. Życzymy Ci dotarcia do własnego mistrzostwa z całego serca!

Czujesz, że chcesz więcej?

Zapraszamy Cię również na inne nasze kursy i programy. Masz ochotę na warsztat dla kobiet w Hiszpanii?
Zapytaj o warunki specjalne.

Do zobaczenia!

Spotkasz się z kobietami, które podobnie jak Ty chcą poznać swoje SUPERMOCE i być skuteczne w budowaniu swoich marek i społeczności w SM, stworzycie wspólną super energię i rozwiązania, by również po zakończeniu warsztatu wspierać się w rozwoju swoich marek i prosperujących biznesów.

Będziesz miała bezpośredni dostęp do wiedzy i doświadczenia dwóch trenerek oraz doświadczonych kobiet biznesu, czas, by zadać pytania, rozwiać wątpliwości dotyczące Twojej marki;

Zapraszamy Cię na kobiecy weekendowy warsztat w Warszawie, na którym poznasz swoje mocne strony i dowiesz się jak z nich korzystać, by w zgodzie ze sobą oraz swoim dobrostanem osobistym budować dobrze prosperującą markę online.

Zobacz, co napisały kobiety, które z nami pracowały:

“Od kilku miesięcy miałam zabronione bieganie – ważne dla mnie, by czuć swoją sprawności odreagować napięcia – jednak zaczęłam ćwiczyć serce w zupełnie inny sposób – z cudowną osobą Moniką Skorykow – trenerką mocy serca. Jestem wdzięczna za to, że odkryłam zupełnie nowy sposób dbania o siebie „od środka”.
Monika jest wrażliwą mistrzynią robienia mentalnego detoksu!
Współpracowałyśmy online a mimo tego, miałyśmy okazję w czasie naszych treningów, wybierać się w podróże na wyspy, nurkować, bujać w chmurach, ale także pokonywać wspólnie przeszkody i wyłazić z bagienek, by potem stąpać twardo po ziemi. Ta mentalna podróż odmieniła moją codzienność, również zawodową. Nauczyłam się nawet oddychać na nowo.
Moniko dziękuję Ci z całego serca – takiego trenera mi było trzeba!
Może też macie ochotę na taki detoks?”

Marta

“Jestem ogromnie wdzięczna, że spotkałam Monikę na swojej drodze. Dzięki Jej mentoringowi i ćwiczeniom, by zmieni schematy działania, odmieniłam jakość swojego życia i najbliższych.

Już się nie szarpię z życiem, wreszcie wszystko się układa, czuję swoją sprawczość i moc.
Nie zawsze jest to łatwy proces, ale pod skrzydłami Moniki przebiega w atmosferze pełnej empatii, zrozumienia i wsparcia.
Natomiast jeśli trzeba, Monika potrafi otworzyć oczy i zmotywować do działania ? Warto pożegnać strach. Życie jest zbyt piękne by się go bać i nie czerpać z niego w pełni ❤️”

Ula

Monika Skorykow

Jestem Certyfikowanym Law of Attraction Coachem (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspertem 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, trenerem Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji slow swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i jako lider oraz mentor liderów biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.
Zapraszam Cię do swojego świata!

Magda Werewka


Jestem Insta-trenerką i specjalistką od social mediów oraz doświadczonym marketingowcem.
Od kilku lat prowadzę z sukcesem biznesowym profile instagramowe moich Klientów. Rozwijam je i mój profil rozwijam w oparciu o profesjonalne szkolenia z nowych narzędzi oraz swoje praktyczne i eksperckie doświadczenie.
Pracuję z pasją, z zaangażowaniem dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem zawodowym oraz życiowym, bo nasze marki produktowe oraz osobiste czerpią z naszych wartości i talentów oraz postawy życiowej.
Stworzyłam indywidualne oraz grupowe szkolenie z Instagrama dla każdego, kto chce rozwijać swój profil, a nawet dopiero zacząć działać na Instagramie  i tworzyć prosperujący biznes w social mediach.
Zobacz, że nawet w dojrzałym wieku możesz świetnie korzystać z nowych technologii, by budować społeczność Twojej marki i świetnie zarabiać.

Zapraszam na magdawerewka.pl