MONIKA SKORYKOW Weekendowy detoks


25 – 27 sierpnia 2023
Weekendowy Detoks
Ciała i Umysłu – Odzyskaj MOC (ostatnie miejsca)

Przypomnij sobie, jak to jest czuć się lekko, w pełni energii i mocy. Można się tak czuć, jeśli nie niesie się niepotrzebnego balastu w swoim ciele i umyśle. 

Chcemy pomóc Ci to osiągnąć i zapraszamy na weekendowy proces holistycznego oczyszczania i uwalniania mocy w Kręgu Kobiet.

Warsztat Weekendowy Detoks Ciała i Umysłu – Odzyskaj MOC to autorski program duetu trenerek – Moniki Skorykow i Iwony Nowińskiej, łączący skuteczne narzędzia psychologii i praktyki coachingu z treningiem uważności, psychodietetyką oraz wiedzą jak budować zdrowie i kondycję fizyczną.
To okazja do podróży w głąb siebie i nabrania Mocy do zmian i działania. Wspólnie wejdziemy w głębokie procesy oczyszczania i wzmocnimy to, co wartościowe dla Ciebie, z wizją i planem, jak tych zmian dokonywać, by zmieniać nie służące nawyki myślenia oraz działania, również w zakresie konkretnych kroków zdrowego stylu życia.
Cena 1777 zł.
Potrzebujesz rozłożyć płatność na dwie raty, daj znać przez WhatsApp +34 654 604 797.
Cena zawiera warsztaty, oczyszczające posiłki i napoje, 2 noclegi – płatne dodatkowo, dojazd w zakresie własnym. Szczegóły znajdziesz niżej.

Jeśli czujesz, że…

– potrzebujesz chwili zatrzymania, 

– chcesz oczyścić swoje ciało z toksyn i nauczyć się właściwie odżywiać,

Otrzymać przepisy i wiedzę popartą doświadczeniem,

– chcesz oczyścić umysł z ograniczających Cię przekonań lęków i barier,

– jesteś gotowa do rozpoczęcia zmian,

ten wyjazd z całą pewnością to umożliwi. 

kobiecy warsztat Weekend2Success
Monika Skorykow

Program warsztatu
Weekendowy Detoks Ciała i UmysłuPLAN WARSZTATÓW weekendowych Detoks Ciała i Umysłu – Odzyskaj MOC


 Piątek 25.08.2023
 
15 – 17 Przyjeżdżamy i poznajemy się
18 – 19 kolacja – pyszna lekkość
20 – 22 Czas na Kobiecy Krąg i oddalenie pośpiechu oraz uwolnienie napięć 


Sobota 26.08.2023

8 – 9 rozpoczynamy dzień – medytacja i ćwiczenia oddechowe oraz uwalniania i budowania połączenia z ciałem
10 – 11 wspólne sokowanie
11 – 13 część warsztatowa Detoks Ciała i Umysłu
13 -13:30 trochę wspólnego ruchu w lesie
13:30 – 14 wspólne przygotowanie posiłku
15 – 17 czas wolny
17 – 19 wspólne przygotowanie kolacji
20 – 22 Czas na Kobiecy Krąg

Niedziela 27.08.2023r.

8 – 9 rozpoczynamy dzień – medytacja i ćwiczenia budowania połączenia z sercem i Wewnętrznym Ja
10 – 11 wspólne sokowanie
11 – 13 część warsztatowa Detoks Ciała i Umysłu
13 – 13:30 trochę wspólnego ruchu w lesie
13:30 – 14 wspólne przygotowanie posiłku
15 – 16 lekki, pyszny obiad
16 – 17 Kobiecy Krąg i zabranie ze sobą Energii Mocy i Lekkości do codzienności każdej z Nas


Co dalej?

To doświadczenie i praktyka czynią Cię Mistrzynią, więc wykorzystaj przepisy i narzędzia, które otrzymujesz od nas podczas warsztatu!

Stosuj je w swoim życiu a gwarantujemy, że będziesz stopniowo coraz bardziej w nich biegła. Życzymy Ci dotarcia do własnego mistrzostwa z całego serca!

Czujesz, że chcesz więcej?

Zapraszamy Cię również na inne nasze kursy i programy. Masz ochotę na warsztat dla kobiet w Hiszpanii?
Zapytaj o warunki specjalne.

Do zobaczenia!

Spotkasz się z kobietami, które podobnie jak Ty chcą uwolnić swoją MOC i oczyścić swoje ciała i głowy, by żyć z lekkością i w pełni dobrostanu.

Będziesz miała bezpośredni dostęp do wiedzy i doświadczenia dwóch doświadczonych kobiet, łączących wykształcenie psychodietetyczne, psychologiczne i trenerskie, czas, by zadać pytania, rozwiać wątpliwości dotyczące życia, które służy Twojemu zdrowiu i dobrostanowi;


Zapraszamy na trzydniowy warsztat rozwojowy w Kręgu Kobiet.
Detoks Ciała i Umysłu to nasz autorski program oczyszczania ciała i umysłu. 
To okazja do podróży w głąb siebie i nabrania Mocy do zmian i działania. Wspólnie wejdziemy w głębokie procesy oczyszczania z tego, co było i wzmocnimy to, co wartościowe w sobie z planem i wizją na siebie oraz jak tych zmian dokonywać, by zmieniać nie służące nawyki myślenia oraz działania. 

Zobacz, co napisały kobiety, które z nami pracowały:

„Od kilku miesięcy miałam zabronione bieganie – ważne dla mnie, by czuć swoją sprawności odreagować napięcia – jednak zaczęłam ćwiczyć serce w zupełnie inny sposób – z cudowną osobą Moniką Skorykow – trenerką mocy serca. Jestem wdzięczna za to, że odkryłam zupełnie nowy sposób dbania o siebie „od środka”.
Monika jest wrażliwą mistrzynią robienia mentalnego detoksu!
Współpracowałyśmy online a mimo tego, miałyśmy okazję w czasie naszych treningów, wybierać się w podróże na wyspy, nurkować, bujać w chmurach, ale także pokonywać wspólnie przeszkody i wyłazić z bagienek, by potem stąpać twardo po ziemi. Ta mentalna podróż odmieniła moją codzienność, również zawodową. Nauczyłam się nawet oddychać na nowo.
Moniko dziękuję Ci z całego serca – takiego trenera mi było trzeba!
Może też macie ochotę na taki detoks?”

Marta

„Jestem ogromnie wdzięczna, że spotkałam Monikę na swojej drodze. Dzięki Jej mentoringowi i ćwiczeniom, by zmieni schematy działania, odmieniłam jakość swojego życia i najbliższych.

Już się nie szarpię z życiem, wreszcie wszystko się układa, czuję swoją sprawczość i moc.
Nie zawsze jest to łatwy proces, ale pod skrzydłami Moniki przebiega w atmosferze pełnej empatii, zrozumienia i wsparcia.
Natomiast jeśli trzeba, Monika potrafi otworzyć oczy i zmotywować do działania ? Warto pożegnać strach. Życie jest zbyt piękne by się go bać i nie czerpać z niego w pełni ❤️”

Ula

Monika Skorykow trenerka mocy serca

Monika Skorykow

Jestem Certyfikowanym Law of Attraction Coachem (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspertem 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla dobrostanu, czyli harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, trenerem Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu uwalniania od niesłużących przekonań, budowania umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji slow swimming coach.

Mama dwóch wspaniałych córek, pasjonuje mnie ruch w naturze -pływanie, od zawsze kocham konie, od kilku lat jestem absolwentką Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i jako lider oraz mentor liderek biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.
Zapraszam Cię do swojego świata!

Iwona Nowińska


 Jestem z wykształcenia psychologiem, neurologopedą i dietetykiem klinicznym, od niedawna także coachem.
Pasjonuje mnie zdrowe odżywianie, w swojej pracy stawiam na zmianę nawyków żywieniowych, które stanowią klucz do osiągnięcia trwałego celu. 
Kocham tworzyć pokarmy z tego co daje nam natura, jestem fanką witarianizmu, pokazuję, że można odżywiać się zdrowo, lekko, smacznie oraz łatwo. 
Łączę psychologię, coaching oraz dietetykę w dążeniu do równowagi psychofizycznej i osiąganiu dobrostanu.
Wspieram w poprawie jakości życia, zdrowia, relacji i odkrywaniu swojego wnętrza. 
Przeprowadzam detoksy, czyli oczyszczanie nie tylko na poziomie ciała, ale także psychiki, pomagam uwolnić się od toksycznych związków i relacji.
Prywatnie mama 3 synów, kocham bieganie, książki i podróże a także naturalność i minimalizm.