Bezpłatne Wyzwanie online 21 – 23 sierpnia 2023

Poznaj 24 SUPERMOCE

Odkryj TOP 3, które wspomagają Ciebie

3 dni rozpoznawania Twoich SUPERMOCY oraz ich wykorzystania z ekspertem i trenerką: Moniką Skorykow.

Niech Ciebie i Twój biznes wspomaga MOC światowych ekspertów psychologii pozytywnej i moje doświadczenia realizacji marzeń w Polsce i Hiszpanii!

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Jeśli…

Masz poczucie, że posiadasz wiedzę i umiesz różne rzeczy, ale obawiasz się, że jesteś niewystarczająco dobra i blokuje Cię to przed “wyjściem do świata”?

Czujesz, że to co robisz zawodowo na co dzień nie jest zgodne z Twoimi prawdziwymi talentami oraz wartościami, które są dla Ciebie ważne i chcesz to zmienić, jednak nie wiesz, co może dać impuls do zmiany?

Jesteś sfrustrowana i potrzebujesz pomocy, by ruszyć z tego miejsca, w którym jesteś, tam, gdzie gdzie chcesz być w życiu i biznesie?

Brak ci energii oraz motywacji, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, jednak wiesz, że gdybyś poznała z ekspertem swój prawdziwy potencjał, byłoby łatwiej wypracować sposoby korzystania z SUPERMOCY i sięgnąć po sukces?

Zapraszam Cię na Wyzwanie, który zmieni Twoją optykę siebie i biznesu, poprzez odkrycie, jakie wartości dajesz w swoich działaniach innym na bazie swoich SUPERMOCY, czyli potężnego unikalnego potencjału w Tobie, który transformuje i integruje Twoje talenty, umiejętności oraz pokazuje drogę do ich doskonalenia bez męczących zmagań.

Spotkaj się z kobietami, które podobnie jak Ty chcą poznać swoje SUPERMOCE, by tworzyć wizję i mindset sukcesu w biznesie oraz doskonalić się w zgodzie ze swoimi wartościami i talentami oraz prezentować je światu z lekkością.

Wszystko zaczyna się od CIEBIE – Twojej decyzji i Twojego działania! W stanie SUPERMOCY dokonujesz budujących Cię wyborów i skutecznie działasz a kiedy masz spadek energii i formy, Twoje decyzje i działania tracą na jakości. Podczas wyzwania dowiesz się, jak Twoje SUPERMOCE mogą wspomagać DOBRY STAN energii i jak na tej bazie budować wartość dla Twoich klientów.

Monika Skorykow coach Hiszpania

Program Wyzwania
Poznaj 24 SUPERMOCE

Dzień 1.

Webinar w formie LIVE g. 10:00 w zamkniętej grupie na Facebooku: Po co nam SUPERMOCE.
24 SUPERMOCE – co to takiego? Krótko o tym – dlaczego to sprawdzona prosta metoda, która jest podstawą wielu znanych testów osobowości wykorzystywanych szeroko w biznesie na świecie.
WOW! Dostaniesz bezpłatny link do wykonania testu po polsku, by poznać swoje TOP 3 SUPERMOCE!
#Zadanie1 Podziel się w grupie swoją TOP3! Napisz, czy właśnie się tego spodziewałaś, czy coś Cię zaskoczyło! Poznaj osoby, które mają podobne oraz inne SUPERMOCE.


Dzień 2.

Webinar w formie LIVE g. 10:00 w zamkniętej grupie na Facebooku , poprowadzą: Monika Skorykow: Nazywamy nasze SUPERMOCE.
Przedstawiamy się swoimi SUPERMOCAMI i otrzymujecie poMOCne pytania, by odkryć jak to działa w Twoim życiu i jak można wzmocnić działanie.
#Zadanie2 Przypomnij sobie i pokaż w grupie historię, w której Twoja SUPERMOC zadziałała. To piękna wartość, którą masz do podarowania. Przeczytaj kilka historii innych uczestniczek Wyzwania i skomentuj, jaką wartość bierzesz z nich dla siebie.


Dzień 3.

Webinar w formie LIVE g. 10:00 w zamkniętej grupie na Facebooku “Zarabiaj online na tym co już wiesz”, poprowadzą: Monika Skorykow: Marka oparta na SUPERMOCACH.

Zarządzanie i strategiczne podejście do SUPERMOCY. Odkrywanie blokad, które wynikały z myślenia ograniczeniami i deficytami zamiast mocami. Transformowanie w prostych krokach, które od nas dostaniesz, dotychczasowego sposobu myślenia i działania oraz integrowanie różnych SUPERMOCY w Tobie i w zespole – nie musisz umieć wszystkiego.
#Zadanie3 Zrób 1 krótki proces transformacji i integracji i podziel się nim w grupie.
Przeczytaj o co najmniej dwóch procesach uczestniczek, skomentuj, co jest w tym wartościowe dla Ciebie. Chcesz więcej? Nie ograniczaj się – czytaj i komentuj, bo to skarbica strategii rozwoju dla Ciebie i tworzenia synergii między Wami, jako markami osobistymi z SUPERMOCAMI!

Co dalej?
To doświadczanie i praktyka czyni Cię Mistrzynią SUPERMOCY, więc możesz wykorzystać samodzielnie potężne narzędzia, które otrzymujesz od nas podczas Wyzwania oraz wdrażać je i praktykować każdego dnia!

Czujesz, że chcesz od nas więcej? Możesz zapisać się na konsultację. Zapraszamy Cię również na warsztaty do Hiszpanii. Dla uczestniczek Wyzwania mam niepowtarzalną ofertę, którą pokażęwłaśnie na Wyzwaniu. Więc…
Do zobaczenia!

Znasz już program Wyzwania Poznaj 24 SUPERMOCE
i wiesz, jak podzielę się w nim ekspercką i praktyczną wiedzą i jak będę Cię wspierać, byś mogła dołączyć do grona kobiet, które znają i wykorzystują swoje SUPERMOCE.
Teraz czas na Twoją decyzję i działanie!

Ekspertka Wyzwania Poznaj 24 SUPERMOCE

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspert 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.