Coaching

„Zacznij tu gdzie jesteś. Wykorzystaj to, co masz. Zrób to, co możesz.” Arthur Ashe

Jedna sesja coachingowa trwa godzinę i jest przeprowadzana online.

Ruszamy od diagnozy problemów do ich rozwiązania z miejsca, w którym jesteś.

Masz dość zablokowania przez frustrację, lęk, dręczące myśli i stany emocjonalne pojawiające się w trudnych sytuacjach?

Uzyskujesz w życiu to, na co myślisz, że zasługujesz, ważne więc, by podejść do swoich przekonań, myśli, nawyków oraz towarzyszących im uczuć z życzliwą uwagą oraz otwartością na zmianę tych, które nie służą.

Blokujące problemy co jakiś czas pojawiają się w życiu osobistym i zawodowym, łatwiej im zaradzić, kiedy nauczysz się dawać sobie spokojną przestrzeń, w której skoncentrujesz się na tym, co dla Ciebie ważne i wartościowe, skorzystasz ze swoich mocnych stron i umiejętności, ucząc się przy tym, doceniać je i rozwijać.

Pomagam odnaleźć i wzmacniać stan ducha, umysłu i ciała wspierający Twoje talenty, których w trudnej sytuacji możesz nie dostrzegać lub nie móc wykorzystać. Dzięki temu budujesz strategię skutecznego działania i zmieniania życia na takie, jakie Ci służy, uzyskiwania rezultatów, jakie chcesz.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, jak wygląda sesja, jak pracujemy, możesz umówić się na bezpłatną 30-minutową konsultację online. Napisz do mnie na WhatsApp’ie lub Messengerze, albo skorzystaj z formularza email.

Proszę o propozycję terminu bezpłatnej konsultacji online

Chcesz bezpłatnie przetestować kilka moich narzędzi skutecznej zmiany?

POBIERZ BEZPŁATNY WORKBOOK 4D

i zapisz się na mój newsletter