Koło życia

Rozwój zawodowy
i finansowy

Zdrowie
i kondycja fizyczna

Rozwój
osobisty, emocjonalny
i mentalny

Wewnętrzne JA

Hobby
i rozrywka

Związek miłosny
i rodzina

Przyjaciele
i znajomi

Jesteśmy w naszym życiu w różnych rolach i przestrzeniach, które wpływają na siebie wzajemnie. Każdego dnia działamy w segmencie osobistym i zawodowym, współtworzymy przestrzeń naszych relacji z najbliższymi oraz w interakcjach z dalszymi nam osobami. Doświadczamy emocji, uczymy się i rozwijamy na poziomie mentalnym, budujemy lub niszczymy zdrowie i kondycję, z ważnych, choć nie zawsze uświadomionych powodów pomnażamy i pomniejszamy zasoby finansowe, dajemy sobie czas i miejsce na pasje, odpoczynek i rozrywkę, które ładują nasze energetyczne akumulatory.

Warto się przyjrzeć, czy obszary życia tworzą wzajemnie harmonizujący ekosystem.

Koło życia pomaga jasno zobaczyć, w którym segmencie jest “mniej powietrza”, co na to wpływa w innych segmentach i co z tego wynika oraz jak możemy to zmienić. Taka diagnoza to często pierwszy krok do sukcesu w życiu i bardzo ważnej drogi, by wyjść z niewygodnych pogłębianych przez lata kolein lub zauważyć, że z naszego koła w jakichś miejscach uchodzi powietrze, a my zamiast zmienić dętkę lub uszczelnić je w tym miejscu, pompujemy je i pompujemy, opadając coraz bardziej z sił, nie mając jednocześnie większych efektów…

Znajdź dla siebie spokojny czas i spójrz na swoje Koło życia tu i teraz, zobacz jak w skali od 1 do 10, czujesz się w każdym z nich. Jeśli po tej diagnozie chcesz dokonać zmiany, możesz przejść do jednego ze sprawdzonych narzędzi skutecznej zmiany w życiu: Kroków 4D lub Programu BE DO ENJOY.

Możesz też skorzystać z bezpłatnej konsultacji w sprawie sesji coachingowych, jeśli wolisz pracować ze mną indywidualnie.