Warsztaty w Hiszpanii Monika Skorykow i Sylwia Kalinowska

24 – 31 maja 2024,
okolice Walencji

Kobiece warsztaty
w Hiszpanii
Week2Dreams
Odkryj Skrzydła Mocy Rozmaluj się
w marzeniach

Jeśli potrafisz o tym marzyć,
możesz tego dokonać.”
Walt Disney

Odkryj wspierające Cię wartości i kreatywne moce
z duetem trenerek:
Sylwią Kalinowską –
artystką malarką, autorką warsztatów „Malowanie przy truskawkach i szampanie”
i Moniką Skorykow – trenerką mocnych stron, aktywatorką marzeń i kreacji życiowej z Walencji.
Stwórz z nami obrazy i Kobiecy Scenariusz marzeń, który krok po kroku zrealizujesz.

Rozmaluj się w marzeniach i dzięki kreatywnemu warsztatowi, procesom i rytuałom, oraz hiszpańskiej energii, zacznij je realizować.

Warsztat dla kobiet Week2Public

21 – 28 września 2024,
okolice Walencji

Kobiece warsztaty w Hiszpanii
Week2Growth

„Najlepszy sposób, aby przewidzieć przyszłość, to ją tworzyć.”

Pod słońcem Hiszpanii zadbasz z duetem doświadczonych trenerek Moniką Skorykow i Małgorzata Grucką-Obst o wizję, misję, mocne strony oraz komunikację Twojej marki oraz skuteczne jej promowanie, dzięki transmisjom, wywiadom i konferencjom w social mediach.

Zobacz wypowiedzi uczestniczek warsztatów

10 – 16 lutego 2025, okolice Walencji

Kobiece warsztaty w Hiszpanii
Week2SelfLove

„Miłość zaczyna się od ukochania siebie.”

W miejscu uzdrawiającym śródziemnomorskim słońcem, uwolnij się od wzorców niezasługiwania na miłość i odkryj źródło mocy serca, poprzez medytacje i procesy oparte na fundamentalnych Prawach Wszechświata z Moniką Skorykow a także zapoczątkuj głęboką odnowę i przepływ dzięki sesjom jogi z Basią Gwóźdź.
Zobacz wypowiedzi uczestniczek Week2Success 2022

7 – 14 lutego 2025,
okolice Walencji

Week2SelfLove

Warsztaty w Hiszpanii

Spraw sobie prezent walentynkowy i weź udział w 7-dniowych warsztatach w Hiszpanii z Moniką Skorykow – trenerką mocy serca i Basią Gwóźdź – nauczycielką jogi . Spotkałyśmy się dla Ciebie w słonecznej energii serca.

Pozwól sobie zażyć hiszpańskiego słońca zimą, odkryć wzorce miłości, obfitości, poczucia własnej wartości w kameralnej grupie kobiet, zadbaj o swoje ciało poprzez energetyczne, relaksujące i usuwające napięcia sesje z doświadczoną nauczycielką jogi i cudowną kobietą – Basią Gwóźdź.

Jedną z uczestniczek moich sesji i warsztatów, powiedziała mi: Moniko, jesteś trenerką mocy serca. Pozwól, abym pomogła również Tobie odkryć tę niezwykłą moc!

Wszystko zaczyna się w sercu!

Twoja inwestycja?
Udział w warsztacie wraz z noclegami, promocyjnej cenie przy płatności jednorazowej do końca roku to 599 euro, w dwóch ratach po 333 euro – pierwsza do 10 stycznia, druga przed rozpoczęciem warsztatu.
Przy płatności do 23 grudnia dodatkowa PROMOCJA: KOLACJA WALENTYNKOWA w Walencji w cenie warsztatu!
(więcej informacji o miejscu i warunkach pobytu znajdziesz tutaj).

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz…

nauczyć się być w mocy serca, poznać wzorce i języki miłości i nie mieć wątpliwości, że na nią zasługujesz;

nauczyć się jasno odpowiadać sobie na pytanie „Czego chcę i pragnę?” oraz temu właśnie dawać swoją uwagę i energię, by żyć szczęśliwie i w zgodzie ze sobą;

Uwolnić napięcia z ciała podczas sesji medytacji w ruchu i otworzyć się na jego potrzeby, doświadczyć niezwykłej MOCY jogi w różnych jej odsłonach oraz dowiedzieć się jak dzięki niej i ćwiczeniom oddechowym pielęgnować siebie z sercem, by promieniować pięknem i zdrowiem!

Doświadczyć boskiego walentynkowego kręgu kobiet w Hiszpanii, zdrowej i pysznej kuchni, cudownej przyrody. Tak, tak o tej porze kwitną drzewa migdałowe, jest sezon na pomarańcze i wiele warzyw m.in. karczochy .

Program warsztatów Week2SelfLove

Week2SelfLove to codzienna dawka ćwiczeń warsztatowych i medytacji oraz relaksu.
Zadbaj o siebie z miłości, bądź naprawdę pięknie ze sobą, z docenieniem i uczuciem, że jesteś wartościowa i ważna, zamiast wymagać od siebie perfekcyjnego wizerunku (z lęku przed odrzuceniem).
Różnica pomiędzy dążeniem do bycia atrakcyjnym, a dbaniem o naturalne piękno wynika z dwóch zupełnie innych perspektyw podejścia do siebie i świata.
Potrzeba bycia atrakcyjną bierze się z szukania akceptacji, miłości, aprobaty itp. na zewnątrz naturalna potrzeba zadbania o siebie wynika z miłości.

Zajęcia warsztatowe po śniadaniu 10:00 – 14:30 przerwa kawowa w trakcie, potem obiad. Po obiedzie czas na nadmorskie spacery, zwiedzanie okolicy, zajęcia w terenie. W dniach, kiedy odbywają się masaże trochę się przeorganizujemy.

Dzień 1 (piątek 10.02) Przylot do Walencji 18:50 spotykamy się na lotnisku w Walencji, transfer do domu pod Walencją. Kolacja powitalna.
Poznajemy się w przestrzeni serca i energii Hiszpanii. Początek drogi uwalniania od schematów i przekonań braku na poziomie serca/duszy, ciała, głowy i dbania o siebie z miłości. Medytacja ruszenia w podróż do świątyni serca.

Dzień 2 (sobota 11.02)
Kontynuujemy drogę uwalniania i dbania o siebie z miłości. Sesja jogi z Basią(w domu lub w ogrodzie, jeśli pogoda pozwoli). Wprowadzenie do bycia w uważności z myślami, uczuciami, trochę o przekonaniach, które bierzemy za swoje. Warsztat mocnych stron i talentów.

Dzień 3 (niedziela 12.02)
Medytacja “Mam wartość”. Trochę o poczuciu własnej wartości i jak to się stało, że je tracimy oraz proces jej odzyskiwania i budowania połączenia z kobiecą mocą. Sesje/konsultacje mocnych stron i talentów.

Dzień 4 (poniedziałek 13.02)
Sesja jogi z Basią.
Monika: Droga do mocnego serca i zadbania o siebie z miłością. Uzdrawiająca medytacja serca. Filary dobrostanu.

Dzień 5 (wtorek 14.02)
Sesja jogi z Basią.
Monika: Medytacja miłości. Wycieczka do Walencji i kolacja walentynkowa

Dzień 6 (środa 15.02)

Sesja jogi z Basią.
Monika: Moje przebudzenie do miłości i nowe miłosne standardy oraz nawyki – jak myślę o sobie, jak mówię do siebie, jak dbam o swoje stany emocjonalne oraz działania.

Dzień 7 (czwartek 16.02)

Sesja jogi z Basią.
Komunikacja z zadbaniem o siebie i pozytywne relacje. Idziemy w góry z miłosną intencją. Otwieram się na znaki miłości.

Dzień 8 (piątek 17.02)

Medytacja bogini. Podsumowanie zmian. Co ze sobą zabieramy. 
Po obiedzie transfer na lotnisko: lot o godzinie 19:30 z Walencji do Warszawy

Codziennie po zajęciach warsztatowych czas na relaks i indywidualne aktywności wspierające wewnętrzną przemianę. Hiszpania z pewnością obdaruje słońcem, a bliskie sąsiedztwo plaży pozwoli na czerpanie śródziemnomorskiej energii.
Informacje o zakwaterowaniu, dojeździe i posiłkach znajdziesz poniżej.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – pisz lub dzwoń na Messenger lub WhatsApp +34 654 604 797.

Monika Skorykow

Przez cudowne kobiety, z którymi pracowałam, zostałam nazwana przewodniczką mocy serca i akuszerką marzeń. Bardzo czuję sens tych słów.

Jestem certyfikowanym Law of Attraction Coach (ukończyłam Quantum Success Coaching Academy, USA), trenerką dobrostanu osobistego i zawodowego opartego na mocnych stronach charakteru (certyfikat Experto en Psicologia Positiva, Madrid), certyfikowanym trenerem Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, autor BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktykiem storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania.

Od zawsze kocham naturę, czuję ją całym sercem. Możemy się uczyć od wszystkich istot, które ją współtworzą. Uwielbiam konie, jestem absolwentką Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education, bo od tych cudownych istnień możemy się wiele nauczyć o sobie i swoich emocjach.
Bardzo cenię oczyszczające i uwalniające od toksyn, napięć a nawet traum działanie wody i ruchu w niej. Jako slow swimming coach uczę też naturalnego i uważnego czucia swojego ciała w wodzie.

Przez wiele lat budowałam doświadczenia w dążeniu do realizacji marzeń i współtworzenia biznesu zgodnego z misją BE DO ENJOY w Polsce a od kilku lat w mojej ukochanej Hiszpanii.
Z niej do Ciebie piszę i tutaj Cię zapraszam na warsztaty, pobyty i sesje w kwantowej energii serca.

Głęboko wierzę, że z każdego doświadczenia możemy wyciągnąć wnioski, jeśli pozwolimy sobie na wolność i odpowiedzialność za własne decyzje oraz szacunek do siebie i decyzji innych ludzi. Ufam biznesowi oraz relacjom zgodnym z wartościami i w energii serca. Nie ze wszystkimi będzie Ci po drodze i nauka dojrzałości oraz dbanie o siebie polega na budowaniu zaufania do siebie i pożegnaniu z toksycznymi ludźmi, również pracy ze sobą, by eliminować własne trucizny w postaci myśli, słów, stanów emocjonalnych, czy zachowań.

Doświadczaj dobrostanu, radości, miłości, piękna i z tego miejsca, z tych uczuć doskonal się w tym, co dla Ciebie ważne, co może przynieść realizację Twoich marzeń, celów, pozwoli osiągać więcej i rozwijać pozytywne, przynoszące wzajemne wsparcie i miłość relacje.

Basia Gwóźdź

Nazywam się Basia Gwóźdź, zajmuję się jogą od ponad 15 lat. Na tygodniowym warsztacie Week2SelfLove poprowadzę codzienne zajęcia oparte o system czakr, zaglądając w różne przestrzenie ciała i psychiki, by wzmocnić doświadczenia i efekty programu ćwiczeń Moniki. Celem będzie pobudzenie życiowej energii (kundalini) w konkretnych obszarach życia, którymi będą się zajmować uczestniczki warsztatu, uwolnienia się od blokad i zbudowanie poczucia mocy we własnym ciele. Praktyka jogi będzie dostosowana do możliwości i poziomu zaawansowania uczestniczek, a kameralna grupa pozwoli na indywidualne podejście do każdej naszej sesji.

Moja pasja związana ze świadomym ruchem i pracą z ciałem zaczęła się od tańca, z wykształcenia jestem tancerką tańca współczesnego, tworzyłam choreografię, od wielu lat organizuję “Cyrkulacje” – festiwal tańca we Wrocławiu. Od zawsze lubiłam dzielić się z ludźmi swoją pasją do sztuki, tańca i pracy z ciałem, organizując różnego rodzaju wydarzenia i eventy. Po wyjeździe z Polski znalazłam na siebie trochę „nowy pomysł” i tak powstał projekt “Eventos de yoga”, który skupia się na organizowaniu lekcji i wyjazdów jogowych na świeżym powietrzu, by cieszyć się urokami pięknej śródziemnomorskiej pogody.

Moja pasja do jogi odmieniła moje życie i nadała mu nowy kierunek. Początkowo była formą wsparcia dla tańca współczesnego, ale po pewnym czasie to właśnie joga zajęła główne miejsce a taniec odszedł na dalszy plan. Moja praktyka zaczęła się od metody Iyengara, potem była vinyasa jako forma bliższa tańca oraz różne inne poszukiwania. Obecnie tworzę swój własny styl i prowadzę różnorodne zajęcia w zależności od potrzeb grupy.
http://eventosdeyoga.com

Warsztaty w Hiszpanii Monika Skorykow i Sylwia Kalinowska

24 – 31 maja 2024,
okolice Walencji

Week2Dreams

Rozmaluj się w marzeniach w Hiszpanii

Spraw sobie wiosenny prezent i weź udział w 7-dniowych warsztatach a podczas nich na części malarskiej, rozmalujesz swoją wyobraźnię i uwolnisz kreatywność z Sylwią Kalinowską a potem odkryjesz Skrzydła Mocy i napiszesz scenariusz marzeń z Moniką Skorykow.

Zrelaksuj się pod śródziemnomorskim słońcem, nabierz energii do działania i zacznij żyć tak, jak pragniesz.

Z własnego doświadczenia wiem, że realizacja marzeń wymaga odwagi do zmiany i wytrwałości w działaniu. Na początku ważna jest wizja.

Week2Dreams pomoże Ci uwolnić się od destrukcyjnego myślenia o tym, co musisz, co Cię blokuje, pozwoli poczuć i skoncentrować się na tym, czego naprawdę pragniesz.

Pozwól, abyśmy pomogły Twoim marzeniom przyjść na świat!
(więcej informacji o miejscu i warunkach pobytu znajdziesz tutaj).

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Chcesz porozmawiam o dołączeniu do nas – pisz lub dzwoń na Messenger lub WhatsApp +34 654 604 797.

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz…

Dzięki Sylwii odkryjesz, że masz w sobie twórcę i artystę oraz możesz uwolnić się od nieprawdziwych przekonań, że nie umiesz malować, bo pod jej przewodnictwem stworzysz swoje rysunki i obraz

Nauczysz się odważnie marzyć i jasno odpowiadać sobie na pytanie „Czego chcę i pragnę?” oraz temu właśnie dawać swoją uwagę i energię, by żyć szczęśliwie i w zgodzie ze sobą;

odkryć i rozwijać Twoje Skrzydła Mocy, by szybować po marzenia z radością i lekkością — jest to możliwe również dla Ciebie!

Program warsztatów Week2Dreams

Week2Dreams to codzienna dawka ćwiczeń warsztatowych i medytacji oraz relaksu. Zajęcia warsztatowe odbywają się w czasie pomiędzy śniadaniem a obiadem

Dzień 1. Początek podróży, wieczorny transfer z lotniska i kolacja
Po przyjeździe i zakwaterowaniu zaczynamy podróż po marzenia. Zostawiamy za sobą to, co rozpoznajemy jako niepotrzebny balast, a wyruszamy na spotkanie ze smakami Hiszpanii.

Dzień 2. Malarskie otwarcie na marzenia

Z Moniką skupimy się na otwarciu się na emocje i marzenia, które budują nasz dobrostan. Medytacja miłości, ćwiczenia i…

Odkryjesz z Sylwią swoje emocje poprzez różne techniki wyrażania uczuć poprzez sztukę oraz stworzenie własnego dzieła sztuki odzwierciedlającego Twoje emocje.

Dzień 3. Moc wewnętrznego marzyciela
Obudzimy z Moniką moc wewnętrznego marzyciela sposobem Walta Disneya, udamy się w podróż do podświadomości, by połączyć się z Wewnętrznym Ja.
Kwiatowa podróż w marzenia z Sylwią: Maluj kwiaty, wykorzystując ich pozytywny wpływ na nastrój i emocje, tworząc obrazy przypominające o danym nastroju przez cały rok.


Dzień 4. Czerpiemy ze źródła
Z Moniką odkrywamy Skrzydła Mocy i talenty, które wspierają nas w realizacji marzeń oraz pomagają w radzeniu sobie z obawami i trudnościami. Pracujemy z linią życia i zwiększaniem życiowej energii.
Z Sylwią poznasz kolory Twojej mocy: Eksperymentuj z kolorami, odkrywając, które z nich wzmacniają Twoją siłę i energię, tworząc obrazy rezonujące z Twoimi uczuciami.

Dzień 5. Walencja, Walencja, Walencja!
Zainspirujemy się kolorami i smakami tego pięknego miasta – jego historią i współczesnością zwróconą ku przyszłości!

Dzień 6. Przyciągamy wymarzone i piszemy Scenariusz marzeń

Zaczniemy od wycieczki na piękne wzgórze, a potem,
Sztuka relaksacji z Sylwią: Skup się na relaksacji i odprężeniu podczas malowania jako medytacji, tworząc obrazy, które przypomną o odnalezionym spokoju.
Korzystając z wiedzy oraz odkryć poprzednich dni z Moniką piszemy indywidualny Scenariusz marzeń na rok 2024/2025.


Dzień 7. Energia kobiecości, energia kreacji
Niech się dzieje, czyli medytacyjne spotkanie z Future Self i energią spełnionych marzeń poprowadzone przez Monikę.

Kobiece symbole i siła z Sylwią: Wyraź swoją siłę malując symbole kobiecej odwagi, tworząc obrazy pełne piękna i mocy.
Podsumowanie warsztatu

Dzień 8. Powrót do domu
Wykwaterowanie i pożegnanie. Transfer na lotnisko. Początek świadomej drogi ku realizacji marzeń w życiu każdego z uczestników, bogatszego o doświadczenia i narzędzia z Week2Dreams.

Codziennie po zajęciach warsztatowych jest czas na relaks i indywidualne aktywności, co wspiera wewnętrzną przemianę i wzrost. Hiszpańska aura z pewnością obdaruje słońcem, a bezpośrednie sąsiedztwo plaży pozwoli na czerpanie śródziemnomorskiej energii. . Chętne osoby będą miały okazję do poznania Walencji i okolic.
Informacje o zakwaterowaniu, dojeździe i posiłkach znajdziesz poniżej.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – pisz lub dzwoń na Messenger lub WhatsApp +34 654 604 797.

Co dostajesz…

7 DNI unikalnych kreatywnych i malarskich warsztatów z Sylwią Kalinowską, medytacji oraz rozwojowych aktywności z mentoringiem Moniki Skorykow.

7 DNI w kameralnej grupie inspirujących kobiet, które postanowiły w 2024 roku zrealizować swoje marzenia.

7 DNI w unikalnej formule łączącej kreatywny i twórczy rozwój osobisty z popołudniowym słonecznym relaksem nad Morzem Śródziemnym połączony ze zwiedzaniem przepięknej Walencji oraz wiedzą na temat smaków i kultury Hiszpanii od Moniki Skorykow.

7 DNI pobytu w apartamentach w Comunidad Valenciana; z ogrodem i basenem, 5 min od piaszczystej plaży, kawiarnie i restauracje w zasięgu kilku minut; dostęp do kuchni, tarasu w cenie warsztatu (więcej informacji znajdziesz tutaj).

Unikalny sposób na podarowanie sobie (i/lub bliskiej osobie) prezentu i malowania i zapisywania marzeń w grupie osób, które też odważyły się, by to zrobić w Hiszpanii.

Raport i sesję 24 mocnych stron oraz kupony promocyjne na kolejne warsztaty, kursy oraz pakiety sesji w ramach Akademii BE DO ENJOY.

Monika Skorykow trener

21 – 28 września 2024, okolice Walencji

Week2Heaven

Warsztaty w Hiszpanii

W cieple hiszpańskiego słońca podczas kameralnego 7-dniowego warsztatu naucz się tworzyć wizję siebie oraz plan, jak realizować swoje niebo na ziemi i żyj radośnie.

Odkrywaj i wzmacniaj swoją sprawczość i 24 mocne strony.
Poznaj moje Kroki 4D do uzdrawiającego dbania o siebie. Decyduj, działaj, doceniaj i doskonal. Pozwól sobie doświadczyć energetyzującego i harmonizującego działania oddechu, medytacji i jogi, dzięki sesjom w plenerze ze mną i doświadczoną nauczycielką jogi Basią Gwóźdź.
Skorzystaj ze słońca, plaży, morza, odwiedź ze mną kilka magicznych miejsc w Walencji i okolicach, wypocznij w tradycyjnych apartamentach z ogrodem i basenem oraz ciesz się smakami Hiszpanii, które są kilka kroków od miejsca pobytu.

Promocyjna cena warsztatu do końca lipca 677 euro, (2999 zł) zamiast regularnej 777 euro. (można płatności dokonać w PLN) – zostały ostatnie miejsca.

Jeśli…

jesteś zmęczona ciągłym dbaniem o innych i chciałabyś zadbać w końcu o siebie;

czujesz, że Twoje potrzeby bywają pomijane i nie jesteś doceniana, a chcesz się nauczyć doceniać siebie oraz budować relacje oparte na szacunku i radości;

brak Ci energii, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, pojawiają się w Twoim życiu toksyczne osoby i trudne wydarzenia;

Twoje ciało prosi o zadbanie o nie z życzliwością i miłością poprzez zdrowy ruch z jogą i odżywianie;

potrzebujesz życzliwej profesjonalnej pomocy, by skutecznie ruszyć z miejsca z odkrytymi 24 mocnymi stronami, po życie, które chcesz prowadzić;

Czujesz: „Chcę wziąć udział w Week2Heaven” w pięknym miejscu pod słońcem Hiszpanii i pozwolić sobie dbać o dobrostan i obfitość w swoim życiu.

Week2Heaven w Hiszpanii pomoże Ci skutecznie dokonać zmiany w sposobie myślenia i budowaniu służących Tobie nawyków!

Monika Skorykow Week2Success

Program warsztatów Week2Heaven

Codziennie, przez siedem dni pomiędzy śniadaniem a obiadem, część warsztatowa – oparta na treningu mindfulness i procesach aktywujących świadomie prawo przyciągania z Quantum Success Coaching Academy oraz skutecznych technikach NLP, odkrywaniu mocnych stron dzięki psychologii pozytywnej z Moniką Skorykow. Dodatkowo 3 sesje jogi oraz 3 sesje świadomego oddechu w rytmie slow w ogrodzie lub nad morzem – aktywujących i harmonizujących energię joga z Basią Gwóźdź, słów z Moniką Skorykow. Każdy dzień to uważna, pełna życzliwości oraz uwalniająca miłość praca nad innym obszarem Twojego życia:

Dzień 1. Poznajemy siebie z uważnością, ruszamy w podróż po wizję i MOC do Wewnętrznego Ja – aktywowujemy mocne strony, głęboką sferę uzdrawiania emocji i myśli, które zapisują się w w nawykach, w ciele, wpływają na relacje, przestrzeń odkrywania i wzmacniania Twoich wartości, dobrostanu oraz osobistej mocy.

Dzień 2. Zdrowie i kondycja fizyczna
Twoja relacja z ciałem, droga do kochania go i dbania o jego dobrostan oraz potrzeby.

Dzień 3. Rozwój emocjonalny i mentalny
Rozpoznawanie i zmiana ograniczających i niszczących stanów emocjonalnych i myśli oraz przekonań, na wspomagające i budujące dobrostan, satysfakcję i szczęście. 3 listy.

Dzień 4. Odpoczynek, rozrywka, pasje
Asertywne planowanie odpoczynku i aktywności, które sprawiają przyjemność, inspirują, uwalniają energię życiową oraz wspomagają odporność na stres. Wycieczka do kilku pięknych miejsc w Walencji. Poznasz też technikę relaksacyjną do natychmiastowego zastosowania.

Dzień 5. Związek i rodzina
Budowanie podstaw harmonijnego współistnienia w obszarze najbliższych relacji, rozpoznawanie, co w nich Ci służy, a co jest toksyczne oraz na co masz wpływ i co możesz zmienić. Podzielę się narzędziami komunikacji oraz radzenia sobie z emocjami w relacji z drugim człowiekiem. Poznasz antidotum na czterech jeźdźców Apokalipsy w związkach i relacjach.

Dzień 6. Relacje osobiste i zawodowe
Poznanie sposobów dbania o dobre relacje społeczne w życiu osobistym i zawodowym z  poszanowaniem własnego dobrostanu oraz przestrzeni drugiego człowieka. Rozwiniemy temat komunikacji asertywnej. 

Dzień 7. Rozwój zawodowy i finansowy
Rozpoznawanie i transformacja przekonań o sobie w sferze zawodowej i w relacji z pieniędzmi,
by cieszyć się poczuciem spełnienia i obfitością zamiast presji i lęku.
Podsumowanie i przegląd przydatnych narzędzi oraz nowych umiejętności.

Codziennie po obiedzie jest czas na relaks i indywidualne aktywności lub dodatkowe sesje ze mną, czerpanie energii ze słońca i morza, a dla chętnych zwiedzanie okolic oraz Walencji (płatne osobno w zależności od ilości chętnych i wyboru opcji).

Informacje o zakwaterowaniu, dojeździe i posiłkach znajdziesz poniżej.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – pisz lub dzwoń na Messenger lub WhatsApp +34 654 604 797.

Co dostajesz…

7 DNI Twojej głębokiej pracy warsztatowej z Moniką Skorykow — coachem Quantum Success & Law of Attraction, metodami i narzędziami sprawdzonymi na kilku kontynentach;

7 DNI w unikalnej formule łączącej rozwój osobisty z popołudniowym słonecznym relaksem nad Morzem Śródziemnym, ale też w górach Sierra Calderona oraz w przepięknej Walencji;

7 DNI w kameralnej grupie inspirujących kobiet, które chcą tworzyć swoje niebo na ziemi i żyć pełnią życia;

7 DNI z energią obfitości i dobrostanu, praktyką jogi i technik relaksacyjnych, by ruszyć z nową energią i świadomością ku swojemu niebu na ziemi w swoje życie;

7 DNI pobytu w domu w okolicach Walencji; dostęp do ogrodu, 5 min od piaszczystej plaży, kawiarnie i restauracje w zasięgu kilku minut; dostęp do kuchni, tarasu w cenie warsztatu (więcej informacji znajdziesz tutaj).

1 ROK dostępu do materiałów warsztatowych na mojej platformie i kuponów zniżkowych na kolejne warsztaty, kursy oraz pakiety sesji w ramach Akademii BE DO ENJOY.

Podczas warsztatowego tygodnia w Hiszpanii nauczysz się budować nawyki pozytywnego myślenia i działania oraz dbać o swoje życie, aby:

Basia Gwóźdź

Nazywam się Basia Gwóźdź, zajmuję się jogą od ponad 15 lat. Na tygodniowym warsztacie Week2Heaven poprowadzę codzienne zajęcia oparte o system czakr, zaglądając w różne przestrzenie ciała i psychiki, by wzmocnić doświadczenia i efekty programu ćwiczeń Moniki. Celem będzie pobudzenie życiowej energii (kundalini) w konkretnych obszarach życia, którymi będą się zajmować uczestniczki warsztatu, uwolnienia się od blokad i zbudowanie poczucia mocy we własnym ciele. Praktyka jogi będzie dostosowana do możliwości i poziomu zaawansowania uczestniczek, a kameralna grupa pozwoli na indywidualne podejście do każdej naszej sesji.

Moja pasja związana ze świadomym ruchem i pracą z ciałem zaczęła się od tańca, z wykształcenia jestem tancerką tańca współczesnego, tworzyłam choreografię, od wielu lat organizuję “Cyrkulacje” – festiwal tańca we Wrocławiu. Od zawsze lubiłam dzielić się z ludźmi swoją pasją do sztuki, tańca i pracy z ciałem, organizując różnego rodzaju wydarzenia i eventy. Po wyjeździe z Polski znalazłam na siebie trochę „nowy pomysł” i tak powstał projekt “Eventos de yoga”, który skupia się na organizowaniu lekcji i wyjazdów jogowych na świeżym powietrzu, by cieszyć się urokami pięknej śródziemnomorskiej pogody.

Moja pasja do jogi odmieniła moje życie i nadała mu nowy kierunek. Początkowo była formą wsparcia dla tańca współczesnego, ale po pewnym czasie to właśnie joga zajęła główne miejsce a taniec odszedł na dalszy plan. Moja praktyka zaczęła się od metody Iyengara, potem była vinyasa jako forma bliższa tańca oraz różne inne poszukiwania. Obecnie tworzę swój własny styl i prowadzę różnorodne zajęcia w zależności od potrzeb grupy.
http://eventosdeyoga.com

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Zobacz, co mówią uczestniczki Week2Success 2022

Monika Zawolik
Aleksandra Chmielewska
Maja Maciejko
Dorota Kostrzewa
Karolina Wieczorek
Monika Popiel
Monika Nowak-Flis
Barbara Zapadka
Aleksandra Jakubowska

Jeśli czujesz się gotowa, bym w bardzo kameralnym kobiecym gronie, podzieliła się z Tobą sposobami odkrywania wewnętrznej mocy, które zaczerpnęłam od moich nauczycieli i sprawdziłam oraz wzbogaciłam na swojej drodze – zapraszam Cię do siebie,
po lekkość i radość życia, po Twoje niebo na ziemi.

11 – 18 czerwca 2023, okolice Walencji

Week2Success

Warsztat w Hiszpanii

Spędź na 7 dni pod hiszpańskim słońcem z duetem trenerek: Magdą Werewką i Moniką Skorykow.
Dotrzyj z nami do swoich supermocy i dowiedz się , jak budować markę osobistą w social mediach i zarabiać online! Ostatnie miejsca cena 888 euro lub równowartość w PLN (możliwa płatność 2 ratach).

Zobacz, co mówią uczestniczki Week2Success 2022

Jeśli…

Masz wrażenie, że to inni ludzie dyktują warunki, na jakich żyjesz i pracujesz? Chcesz mieć sposób na to, by Twoje działania przynosiły wymierne efekty i pieniądze?

Jesteś zmęczona, bo zajmują cię ciągle sprawy innych i chcesz to zmienić, by zadbać o siebie?

Czujesz, że coś blokuje cię przed śmiałym planowaniem i sięgnięciem po sukces i chcesz żeby pomóc Ci usunąć te blokady?

Jesteś sfrustrowana i potrzebujesz pomocy, by ruszyć z tego miejsca, w którym jesteś, tam, gdzie gdzie chcesz być?

Brak ci energii, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, pojawiają się w Twoim życiu toksyczne osoby i trudne wydarzenia?

Czujesz, że zasługujesz, by dać sobie kilka dni w pięknym miejscu pod słońcem Hiszpanii w kameralnej grupie kobiet i chcesz poznać kroki do budowania twojego sukcesu osobistego i biznesowego?

Zaplanuj swój udział w Week2Success i poznaj sposoby na: balans między Tobą i Twoim życiem zawodowym, formułowanie świetnych realizowanych celów biznesowych i finansowych.

Spotkaj się z kobietami, które podobnie jak Ty, chcą tworzyć rozpoznawalną i świetnie prosperującą markę osobistą w Social Mediach rozwijać swój biznes oraz doskonalić się w zgodzie ze swoimi wartościami i talentami.

Wszystko zaczyna się od CIEBIE, wiesz już, że w dobrym stanie podejmujesz dobre decyzje, a kiedy masz spadek energii i formy, Twoje decyzje i działania tracą na jakości.


„Żeglarzowi, który nie wie, do jakiego portu zmierza, nie sprzyja żaden wiatr.”
Zadbaj o siebie, klarowną i przyciągającą wizję oraz ekologiczne wartościowe dla Ciebie cele, naucz się z nami i grupą kobiet łapać w żagle wiatry pomyślne dla Ciebie.
Zrób stop, spójrz na swoje życie i działania z lotu ptaka, stwórz plan i zacznij zgodnie z nim działać. To Ty jesteś fundamentem swojej marki i masz największy wpływ na to, jak mocno się rozwijasz, a co równie ważne – czy dzieje się to w taki sposób, który jest w zgodzie z Tobą oraz daje Ci poczucie satysfakcji i szczęścia.

Warsztat w Hiszpanii łączy dwa ważne aspekty – świadomego tworzenia dobrostanu i energii sukcesu, z planem rozwoju Twojej marki i jej komunikacji oraz nauczenia się najważniejszych kompetencji, by to zrobić w Social Mediach, skupiając się na Instagramie.

Chcesz rozwinąć skrzydła i zainspirowana poszybować na swoich supermocach i wartościach? W naszej kobiecej grupie doświadczysz wspierającego się wzajemnie środowiska, możliwości dawania i czerpania od innych.

Podczas tygodniowych warsztatów Week2Success w Hiszpanii pokażemy Ci krok po kroku jak:
– odkrywać talenty i osobiste moce, by wykorzystywać je do osiągania celów życiowych i biznesowych,
– tworzyć markę zgodnie z prawem przyciągania oraz obfitości, by przynosiła owoce dostatku i satysfakcję,
– współtworzyć pozytywne, budujące relacje w społeczności na Instagramie,
– dzielić się Twoją marką z coraz większym sukcesem finansowym
– i cieszyć się życiem pełnym poczucia sensu.

ukryj

Co dostajesz…

7 DNI pracy warsztatowej z dwiema ekspertkami, Magdą Werewką i Moniką Skorykow

zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w domu blisko morza w okolicach Walencji w cenie warsztatu (możliwość zamówienia pokoju jednoosobowego za dopłatą)

kameralne, stymulujące środowisko podobnych Tobie kobiet -wyjątkowych i przedsiębiorczych

sesje rozwojowe i biznesowe, połączone z popołudniowym wypoczynkiem i zwiedzaniem przepięknej Walencji i okolic

rozwój osobisty w najlepszym kobiecym wydaniu, połączony z budowaniem marki osobistej i jej komunikacji

cena promocyjna ważna przy aplikowaniu i przyjęciu zgłoszenia do 31.03.2022 wynosi 777 € zaś od 01.04.2023 – 888€, przelot, wyżywienie, wycieczki indywidualne – płatne dodatkowo (patrz niżej)

Monika Skorykow
Magda Werewka

Program Week2Success

Codziennie dla chętnych Kawa z Werewką o godz. 7, sobota i niedziela godz. 8.
Codziennie po części warsztatowej po godz. 14 czas na lunch i odpoczynek – plaża, basen w ogrodzie.
Codziennie dla chętnych relaks i medytacja przed kolacją.

Dzień 1.
Poznajemy się. Przylot i kolacja powitalna w restauracji w Benicassim niedaleko miejsca zakwaterowania.

Dzień 2.
Po śniadaniu część warsztatowa
Monika godz. 10 – 12

Każde życie jest podróżą bohatera.
Koło życia – krótkie omówienie obszarów życia.
Zacznij tu, gdzie jesteś. Określenie z jakiego miejsca startujesz oraz z jaką intencją każda z Was przybywa.
Ćwiczenie : Mój ważny i ekologiczny cel.

Przerwa 12 – 12:15
część warsztatowa Magda
godz. 12:15 – 14
Marka osobista – czym jest i po co ją tworzymy

Dzień 3.

Po śniadaniu część warsztatowa
Monika godz. 10 – 12

Medytacja „Mam wartość” i ćwiczenie 3 listy.
Omawianie mocnych stron i dobrze działających strategii osobistych.

Wykorzystaj to, co masz.
Praca z odkrywaniem i sposobami wykorzystania zasobów oraz krokami Doceniania.

Przerwa 12 – 12:15
część warsztatowa Magda
godz. 12:15 – 14

Budujemy profesjonalny profil na Instagramie, biogram, narzędzia, zaangażowana społeczność

Dzień 4.
Po śniadaniu część warsztatowa Magda godz. 10 – 11
Kręcimy video i robimy zdjęcia – teoria przed praktyką w Walencji

11:30 wyjazd do Walencji
Obiad w Walencji i zwiedzanie, powrót

Dzień 5.
Po śniadaniu część warsztatowa
Monika godz. 10 – 12

Radzenie sobie z krytykiem, asertywne uwalnianie się od presji i blokujących przekonań. Odkrywanie sposobów na podejmowanie decyzji o zmianie oraz planowanie inspirujących kroków.

Przerwa 12 – 12:15
część warsztatowa Magda
godz. 12:15 – 14
Czas na rolki, posty, relacje

Dzień 6.

Monika
Marzyciel, krytyk i realista, czyli pogłębiona praca z WIZJĄ i MISJĄ, którą chcemy skutecznie wdrożyć w rzeczywistości.

Przerwa 12 – 12:15
część warsztatowa Magda
godz. 12:15 – 14
Biznes online – poszukiwanie niszy, strategia, cele, grupa docelowa.

Po południu wizyta w muzeum manufakturowej wytwórni win i nalewek Braci Karmelitanów z degustacją

Dzień 7.
Po śniadaniu część warsztatowa
godz. 10 – 14
Magda i Monika

Indywidualne konsultacje, sesje Q&A

Przed kolacją wyjazd na „złotą godzinę” i wspólną sesję fotograficzną

Dzień 8.
Magda i Monika
Podsumowanie i medytacja, by zabrać wiedzę, dobrą energię i piękne doświadczenia ze sobą.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji – pisz lub dzwoń na Messenger lub WhatsApp +34 654 604 797.

Trenerki Week2Success

Monika Skorykow trenerka mocy serca

Monika Skorykow

Przez cudowne kobiety, z którymi pracowałam, zostałam nazwana trenerką mocy serca i akuszerką marzeń. Bardzo czuję sens tych słów.

Jestem certyfikowanym Law of Attraction Coach (ukończyłam Quantum Success Coaching Academy, USA), trenerką dobrostanu osobistego i zawodowego opartego na mocnych stronach charakteru (certyfikat Experto en Psicologia Positiva, Madrid), certyfikowanym trenerem Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, autor BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktykiem storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania.

Od zawsze kocham naturę, czuję ją całym sercem. Możemy się uczyć od wszystkich istot, które ją współtworzą. Uwielbiam konie, jestem absolwentką Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education, bo od tych cudownych istnień możemy się wiele nauczyć o sobie i swoich emocjach.
Bardzo cenię oczyszczające i uwalniające od toksyn, napięć a nawet traum działanie wody i ruchu w niej. Jako slow swimming coach uczę naturalnego i uważnego czucia swojego ciała w wodzie.

Przez wiele lat budowałam niezależność w dążeniu do realizacji marzeń i współtworzenia własnego biznesu w Polsce a od kilku lat w mojej ukochanej Hiszpanii.
Z niej do Ciebie piszę i tutaj Cię zapraszam na warsztaty, pobyty i sesje w energii serca i budujące Twoją moc w obszarze biznesu.

Magda Werewka

Jestem Insta-trenerką i specjalistką od social mediów oraz doświadczonym marketingowcem.
Od kilku lat prowadzę z sukcesem biznesowym profile instagramowe moich Klientów. Rozwijam je i mój profil rozwijam w oparciu o profesjonalne szkolenia z nowych narzędzi oraz swoje praktyczne i eksperckie doświadczenie.
Pracuję z pasją, z zaangażowaniem dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem zawodowym oraz życiowym, bo nasze marki produktowe oraz osobiste czerpią z naszych wartości i talentów oraz postawy życiowej.
Stworzyłam indywidualne oraz grupowe szkolenie z Instagrama dla każdego, kto chce rozwijać swój profil, a nawet dopiero zacząć działać na Instagramie  i tworzyć prosperujący biznes w social mediach.
Zobacz, że nawet w dojrzałym wieku możesz świetnie korzystać z nowych technologii, by budować społeczność Twojej marki i świetnie zarabiać.

Zapraszam na magdawerewka.pl

WITAJ W MOIM ŚWIECIE!

POZNAJ OKOLICE WALENCJI i CASTELLON

Właśnie w tym pięknym miejscu spotkamy się podczas warsztatów w Hiszpanii.

Warsztaty Week2Heaven, Week2Success okolica

POZNAJ MIEJSCE ZAMIESZKANIA I WARSZTATÓW!

Uczestnicy warsztatów w Hiszpanii mieszkają w nadmorskich domach z tarasami i ogrodem oraz basenem w Comunidad Valenciana, niedaleko Castellon i Walencji. Cena warsztatu obejmuje również transfery z lotniska i zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym. Napoje i wodę oraz przekąski śniadaniowe, z których poranny posiłek przygotowujemy wspólnie. Za dopłatą możliwe jest zamówienie pokoju jednoosobowego (nie później niż 4 tygodnie przed warsztatem, potem nie gwarantujemy tej możliwości).

W domach są sypialnie dwuosobowe, 2 łazienki, wyposażona kuchnia, tarasy z widokiem na ogród. Wille usytuowane są na terenie zamkniętego ośrodka z ogrodem roślinnością śródziemnomorską i basenem. Niedaleko do nadmorskiego deptaku, blisko restauracji, kawiarni, sklepów i punktów usługowych, w odległości ok. 800 metrów od plaży. Sklep odległy jest o ok. 600 m, większe supermarkety około 1,5 kilometra.

Przy nieco większej grupie, uczestnicy otrzymają zakwaterowanie w pobliskim domu (apartamencie) o podobnym standardzie. Liczy się kolejność zgłoszeń.

DOJAZD

Z lotniska w Walencji lub Castellon możemy Cię przywieźć do miejsca zakwaterowania – transfer i dodatkowe noclegi możliwe za dodatkową opłatą do uzgodnienia. Organizacja przelotu do Walencji lub Castellon we własnym zakresie. Można dolecieć również do Alicante, Madrytu lub Barcelony i dojechać do Walencji pociągiem – są bardzo wygodne, ale dość drogie, więc proponujemy loty z Krakowa lub Gdańska bezpośrednio do Walencji, Katowic, Londynu do Castellon lub pomoc w organizacji transferu z Alicante. Zapytaj o szczegóły, jeśli potrzebujesz pomocy, pisz lub dzwoń na Messenger lub WhatsApp +34 654 604 797.

POSIŁKI

Rano – śniadanie – może być w formie cateringu lub przygotowane na miejscu każdy dla siebie lub wspólnie (i tak jest najfajniej). Chęć cateringu trzeba zgłosić nie później niż na tydzień przed przyjazdem – koszt śniadania 8 – 10 EUR.

Po śniadaniu o godzinie 9:30-10:00 zaczyna się część warsztatowa, która z przerwami kawowymi trwa do obiadu. 

Obiad o 14:30 w pobliskiej restauracji. W przypadku zgłoszenia chęci zwiedzania, tego dnia obiad w restauracji w Walencji.

Codziennie po obiedzie krótki blok warsztatowy lub wyjście nad morze, raz w góry i/lub na zwiedzanie okolic. 

Podwieczorkowa przegryzka we własnym zakresie, pomiędzy obiadem i kolacją restauracje w Hiszpanii mają nieczynną kuchnię.

Kolacja około 19 lub 20, wtedy są otwierane znów kuchnie w restauracjach.

Koszt obiadu lub kolacji w restauracji tzw. Menu, czyli zestawu dnia (przystawka, danie główne i deser) 15-25 EUR na osobę w zależności od restauracji i zestawu dań.