Monika Skorykow Trener Prawa Przyciągania

Warsztat online 09.11 – 14.12 2023

PRAKTYK 24 MOCNYCH STRON!

Zatrudnij 24 SUPERMOCE, które wspomagają Ciebie, by zamienić wzorce braku i niewystarczającości na MOC i obfitość w Twoim życiu!

8 to symbol obfitości, daję Ci w tym warsztacie 8 spotkańze mną na żywo: 2 niedzielne i 6 czwartkowych – 6 tygodni poznawania i praktykowania 24 uskrzydlających mocnych stron, by pożegnać myślenie według wzorców braku i zmienić je na działanie z poczuciem mocy, skuteczności, asertywności i obfitości. Odkryjesz skrzydła Twoich SUPERMOCY oraz sposoby ich wykorzystania, by poszybować tam, dokąd pragniesz z przewodnikiem – Moniką Skorykow Ekspertem 24 MOCY i Law of Attraction Coachem.

Niech Ciebie, Twoje życie i finanse wspomaga MOC obfitości przez Twoje myśli, słowa i działania!
Po zakończeniu kursu otrzymujesz Certyfikat Praktyka 24 Mocnych Stron.

Cena superpromocyjna kursu (do końca sierpnia) 1333 PLN. Po tym terminie cena promocyjna 1444 zł
Konto do wpłaty w PLN 82 1140 2004 0000 3002 7955 9289 (możliwe 2 raty po 787 zł – I przed rozpoczęciem i II nie później niż przed zakończeniem Praktyka).
(Standardowa cena 444 Euro)

Zacznij tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz!

Masz pytania, kliknij w ikonkę słuchawki.

Jeśli…

Zadajesz sobie pytania: „Co jest ze mną nie tak? Dlaczego inni stawiają na swoim, są szanowani a ja nie?” Skupiasz się na swoich słabościach i wstydzisz się, że nie jesteś wystarczająca, a chcesz być asertywna i pewna siebie.

Masz wrażenie, że Twoje relacje lub praca wysysają Cię z energii, za dużo dajesz, inni Cię wykorzystują i to Cię przytłacza, jednak nie wiesz, jak to zmienić.

Jesteś zmęczona i chcesz życzliwej skutecznej pomocy zamiast kolejnego kopniaka, by ruszyć z tego miejsca, w którym jesteś, tam, gdzie chcesz być w życiu.

Czujesz spadki energii oraz motywacji, masz dużo negatywnych myśli i uczuć, jednak wiesz, że gdybyś poznała swój prawdziwy potencjał, byłoby łatwiej osiągnąć to, czego pragniesz?

Zapraszam Cię na 8 spotkań warsztatowych, które pokażą w sposób jasny i klarowny jak odróżnić sposób myślenia i działania generujący więcej i więcej braku w Twoim życiu od tworzącego obfitość – w relacjach, finansach, obszarze zdrowia, pasji, rozwoju.

Spotkasz się z kobietami, które podobnie jak Ty chcą poznać swoje kobiece SUPERMOCE – unikalne mocne strony charakteru, stworzycie super energię i rozwiązania, by budować również po zakończeniu warsztatu nawyki życia, w którym budujecie siebie jako niepowtarzalne wartościowe marki osobiste, realizujecie swoje marzenia, zamieniacie niesłużące Wam relacje z ludźmi, pieniędzmi, sukcesem, na te upragnione, przynoszące radość i poczucie sukcesu.

Wszystko zaczyna się od CIEBIE – Twojej decyzji i Twojego działania! W dobrostanie obfitości i kobiecych SUPERMOCY dokonasz budujących Cię wyborów i skutecznie zadziałasz, bo po co to robić wtedy, kiedy masz spadek energii i formy, a Twoje decyzje i działania tracą na jakości.
Podczas warsztatu dowiesz się, jak Twoje SUPERMOCE mogą wspomagać perspektywę obfitości i jak na tej bazie przyciągać jej więcej do Twojego życia.

Zobacz, co mówią uczestniczki moich warsztatów:

Monika Skorykow Week2Success

Program Warsztatu
Praktyk 24 Super Mocy

Sesja 1. I Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) dnia 08.05 godz. 18

24 SUPERMOCE – co to takiego? Dlaczego to sprawdzona prosta metoda, która jest bazą wielu znanych testów i programów zmiany wykorzystywanych na całym świecie.
WOW! Przy zakupie warsztatu otrzymałaś ode mnie link do wykonania testu po polsku, by poznać swoje 24 SUPERMOCE! Podczas spotkań warsztatu masz okazję, by korzystać z mojej eksperckiej wiedzy na ich temat i uczyć się praktykować ich maksymalne wykorzystanie.
#Zadanie1

Sesja 2. Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) 15.05 godz. 18 wieczorem.

Indywidualnie o mocnych stronach i konkretnych sposobach ich wykorzystania w ujęciu warsztatowym, bo to praktyka czyni Cię mistrzem w korzystaniu z Twoich supermocy.
#Zadanie2

Sesja 3. Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) 22.05 godz. 18:08 wieczorem.

SUPERMOCE i budowanie filarów obfitości oraz dobrostanu w życiu. Poznasz model 5 filarów dobrostanu wg psychologii pozytywnej i narzędzia do budowania osobistej mocy.
#Zadanie3

Sesja 4. Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) 29.05 godz. 18:00 wieczorem.

Wartości, jako niesamowite wsparcie celów w Twoim życiu, nawet a właściwie przede wszystkim w jego trudnych momentach. Odkryjesz, jak uczyć umysł, że masz wartość i jesteś wystarczająca, by sięgać po moc i obfitość.
#Zadanie4

Sesja 5. Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) 05.06 godz. 18:00 wieczorem.
Odkryjesz swoją drogę do poczucia wystarczającości i obfitości, poznasz Naturalne Prawa Wszechświata (jednym z nich jest Prawo Przyciągania, innym Prawo Obfitości) oraz jak uczyć się odwagi, poczucia własnej wartości i zaufania do siebie.
#Zadanie5

Sesja 6. Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) 19.06 godz. 18 wieczorem.

Omówimy wzorce braku, programy lęku, wstydu, poczucia winy itp. i programy braku oraz sposoby jak uwolnić się od tworzenia rzeczywistości, w której jesteś ofiarą, ulegasz toksycznym relacjom, ciągłej gonitwie a to, co wypracujesz, odpływa od Ciebie.
#Zadanie6

Sesja 7. Spotkanie warsztatowe online (będzie nagranie dla uczestniczek) 26.06 godz. 18 wieczorem.
Strategiczne podejście do SUPERMOCY i obfitości.
Transformowanie blokad i programów w prostych krokach, które ode mnie dostaniesz, zmiana dotychczasowego sposobu myślenia i działania oraz integrowanie różnych SUPERMOCY w Tobie.
#Zadanie7

Dzień 8.

Spotkanie warsztatowe
online (będzie nagranie dla uczestniczek) 03.07 godz. 18
Strategiczne podejście do SUPERMOCY i obfitości.
Strategia budowania siebie i swojej marki w relacjach osobistych i zawodowych na Twoich mocnych stronach i wartościach. Wyznaczenie konkretnych codziennych kroków i rytuałów do budowania służących Ci nawyków.
Strategia bycia kochanym i docenianym – medytacja i kotwica obfitości.
#Zadanie8


Co dalej?

To doświadczanie i praktyka czyni Cię Mistrzynią SUPERMOCY i obfitości, więc możesz wykorzystać samodzielnie potężne narzędzia, które otrzymujesz ode mnie podczas Wyzwania oraz wdrażać je i praktykować każdego dnia!
Życzę Ci tego z całego serca, wiem, że jesteś Piękną i Mądrą Kobietą, często jednak nieświadomą swojej mocy i wartości jaką masz w sobie, bo uwierzyłaś programom braku, które były aplikowane ogromnej większości z nas od najmłodszych lat.
Pozwól sobie stosować poznane na warsztacie narzędzia CODZIENNIE a gwarantuję, że będziesz stopniowo uwalniać się od wzorców i programów, które powodują, że nie żyjesz se swoją pełną mocą, choć gdzieś w środku czujesz, że możesz. Sama tego doświadczyłam, a teraz mogę pisać te słowa do Ciebie z radością i wdzięcznością z mojej wymarzonej Hiszpanii.

Czujesz, że chcesz ode mnie więcej?

Możesz zapisać się na bezpłatną konsultację, by dowiedzieć się jak wygląda indywidualna praca ze mną.

Zapraszam Cię również na warsztaty dla kobiet do Hiszpanii.
Dla uczestniczek warsztatu online SUPERMOCE START Sięgaj po obfitość mam niepowtarzalną ofertę na kolejny. Więc…

Do zobaczenia!

Znasz już program warsztatu online
Praktyk 24 Mocnych Stron
i wiesz, jak podzielę się w nim ekspercką i praktyczną wiedzą i jak będę Cię wspierać, byś mogła dołączyć do grona kobiet, które znają i wykorzystują swoje SUPERMOCE i sięgają po obfitość na co dzień.
Teraz czas na Twoją decyzję i działanie!

Monika Skorykow

Certyfikowany Law of Attraction Coach (Quantum Success Coaching Academy, USA), Ekspert 24 Mocnych stron charakteru i psychologii pozytywnej dla harmonijnego rozwoju osobistego i zawodowego, certyfikowany trener Komunikacji Transformującej oraz rozwijania potencjału mentalnego i emocjonalnego, treningu umiejętności społecznych i zastępowania agresji, Master NLP, twórca BE DO ENJOY Academy i programu skutecznej zmiany życiowej krokami 4D, praktyk storytellingu i 7 nawyków skutecznego działania oraz z pasji swimming coach.

Zakochana w koniach absolwentka Train the Trainer Facylitator Horse Assisted Education.
Od wiele lat na swojej własnej ścieżce w realizacji marzeń i biznesu w Polsce a obecnie w Hiszpanii.