BE DO ENJOY Academy

Monika Skorykow

Akademia BE DO ENJOY online!


Co zawiera 3-miesięczny Program AKADEMII BE DO ENJOY online?

Droga do życia pełną mocą, Twojego BE DO ENJOY, zaczyna się od Ciebie.

Zbuduj ze mną strategie sukcesu oparte o Konfidencję – rozwijając do supermocy Twój unikalny profil 24 mocnych stron, poznając i doskonaląc potęgę Kompetencji oraz skutecznej Komunikacji, która buduje dobre relacjew życiu osobistym i biznesowym.


1 K – KONFIDENCJA
Praktyk 24 Mocnych Stron – warsztat grupowy online – 4 tygodnie, praca nad budowaniem osobistej supermocy i KONFIDENCJI z nią, czyli podejmowania decyzji, działań, doceniania i skutecznego doskonalenia tego, co najważniejsze dla Ciebie i budujące Twoją markę.
2 K – KOMPETENCJA (zapraszam po ukończeniu Praktyka 24 Mocnych stron lub wykonaniu testu i konsultacji indywidualnej 24 mocnych stron)
4 sesje indywidualne coaching/mentoring kompetencji oraz strategii marki osobistej do wykorzystania Twoich supermocy, by realizować Twoją wizję i życie pełne obfitości i dobrostanu
3 K – KOMUNIKACJA
Praktyk Komunikacji Transformującej – warsztat grupowy online, praca nad komunikacją transformującą, interpersonalną i pokazaniem się światu.
Możesz zacząć od 24 Mocnych Stron lub Komunikacji.

Sprawdź najbliższe terminy warsztatów wchodzących w skład programu, klikając na link, czyli nazwę warsztatu.

Zobacz warsztaty w Hiszpanii 2023.

Poniżej możesz zobaczyć między innymi nad jakimi obszarami KOŁA Życia pracujemy indywidualnie i grupowo. Zaczynamy od Twojego obszaru wewnętrznego, by ruszyć ku budowaniu Twojej marki i relacji osobistych i zawodowych.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o programie oraz ofercie Akademii BE DO ENJOY, napisz do mnie na WhatsApp’ie lub Messengerze, albo skorzystaj z formularza email.

Proszę o więcej informacji o Akademii BE DO ENJOY

Rozwój zawodowy
i finansowy

Zdrowie
i kondycja fizyczna

Rozwój
osobisty, emocjonalny
i mentalny

Wewnętrzne JA

Hobby
i rozrywka

Związek miłosny
i rodzina

Przyjaciele
i znajomi

Jak chcesz pokazać sobie, że Twoja przyszłość jest dla Ciebie ważna, zaczynając od tego miejsca, w którym się obecnie znajdujesz?

Budując swój dobrostan, swoje well-being w takim tempie, zakresie, w sposób, który jest dla Ciebie przystępny i przyjemny, przyczyniasz się również do pozytywnej zmiany wokół Ciebie – wśród Twoich bliskich i tych dalszych bliższych.

Jeśli ten cel wydaje Ci się wystarczająco inspirujący, by zacząć tę codzienną drogę, zapraszam Cię również do kontaktu i do poznania pogłębionego programu, który stworzyłam po latach życiowych doświadczeń, nauki u moich duchowych i praktycznych nauczycieli: Dona Miguela Ruiza, Richarda Bolstada, Christy Whitman, Marka Rożalskiego, twórców psychologii pozytywnej i wielu innych, z których wiedzy i praktycznych ćwiczeń będziesz korzystać podczas trwającego 6 miesięcy treningu BE DO ENJOY ACADEMY.


Doświadczyłam, że najlepszy sposób, aby przewidzieć przyszłość, to ją tworzyć.
Zacznij więc tu, gdzie jesteś.
Wykorzystaj to, co masz.
Zrób to, co możesz.


Mądrość i przesłanie płynące z tych słów, będzie nam towarzyszyć w drodze odnajdowania przekonań, schematów i nawyków, które Tobie służą i tych, które przestały służyć, więc warto je zmienić.

Pomogą Tobie moje autorskie Kroki 4D, dzięki którym nauczysz się, jak:
– podejmować decyzje zgodne z Twoimi wartościami,
– działać, by żyć coraz bardziej w pełni,
– doceniać i wzmacniać swoje talenty,
– doskonalić się, wykorzystując swój potencjał.

Ucząc się i praktykując, jak robić to dla siebie, będziesz też dawać przykład i pomagać ludziom wokół, co spowoduje, że zmienią się relacje z otaczającym Cię światem – pogłębisz odpowiednie dla Ciebie, toksyczne relacje, zmienisz się w budujące lub je zakończysz.

Jedyną osobą, którą możemy zmieniać, jesteśmy my sami, jednak to właśnie ta zmiana powoduje, że świat wokół też się zmienia. Moją misją jest towarzyszyć z całą moją wiedzą, doświadczeniem i sercem w drodze od lęku do miłości, od braku do obfitości, jeśli czujesz, że tego potrzebujesz. Zapraszam Cię do tej pięknej podróży.